тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Відео: як працює лазерна епіляція

Лазерна епіляція сьогодні є однією з найбільш затребуваних косметичних процедур, але як вона працює? Відеоролик, знятий прискорений зйомкою, покаже це наочно — і крупним планом...

 

Як пояснює канал Veritasium, все темне волосся містять меланін, (пігмент, який допомагає захищати нас від впливу сонячних променів, шляхом поглинання ультрафіолету). При спалаху високоенергетичних лазерних променів волосся починають сильно нагріватися зсередини аж до самої цибулини, що призводить до вибуху, немов це попкорн. Як тільки температура досягає 60 градусів, волосся остаточно знищується.

Все це відбувається в частку секунди. Правда, складно відчувати себе добре після перегляду цього відео. Стає їх шкода.

Втім, незважаючи на те, що виглядає цей процес досить моторошно, цілісність шкірного покриву при лазерної епіляції не порушується. Тому, якщо ви вирішили скористатися послугою лазерна епліяція волосся у Рівне від Lazer Beauty, будьте впевнені у повній безпеці і комфорті даної процедури, тим більше, що саме тут використовується найсучасніший і найефективніший діодний лазер Lumenis LightSheer ET.

 

 

Взагалі, лікувальні властивості світлових променів відомі протягом тисячоліть. В середині 20-го століття Альберт Ейнштейн представив теоретичну основу, яка дозволяє створювати світло з певною довжиною хвилі. Таке світло називається поляризованим світлом або "лазером" (від англ. скорочення Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation).

Лазерні пристрої включають в себе джерело випромінювальних частинок, званих фотонами. Фотони передаються на пристрій за допомогою системи, яка складається з трубок, наповнених газом. Кожен пучок випромінювання має певну довжину хвилі, наприклад, 1064 нм. Такий промінь здатний проникати глибоко в тканини людського тіла і вибірково «спалювати» пошкоджені тканини, залишаючи тільки здорові клітини.

Лазерне видалення волосся побудовано на цьому принципі – видалити «непотрібне», зберігши тканини навколо неушкодженими. Для того щоб представити механізм впливу лазера на волосся, потрібно знати, що таке селективна теплова реакція.

Селективна теплова реакція - відноситься до різних викидів теплової енергії, які виникають, коли промінь потрапляє на більш темні ділянки поверхні. Всім відомо, що темні об'єкти нагріваються під сонцем набагато швидше і сильніше, ніж світлі. Це і є селективна термічна реакція - промені світла виділяють більше тепла на ділянках поверхонь з великим вмістом пігменту у порівнянні з тими ділянками, де його не вистачає.

Аналогічна ситуація відбувається і в організмі людини: коли пучок поляризованого лазерного світла потрапляє на поверхню тіла людини, він буде інтенсивніше нагрівати темні ділянки багаті пігментом, такі як волосяні фолікули.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com