тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Звичка одружуватися: відомі рекордсмени за кількістю шлюбів

Коли люди вирішують офіційно зареєструвати шлюб, багато з них мріють про те, що це буде один раз і назавжди. З дитинства нам навіюють думки про те, що справжня любов може бути тільки одна і вона неодмінно зобов'язана тривати все життя. Але цю догму спростовують власним прикладом багато знаменитостей, що вступали в шлюб неодноразово.

 

 

Що це – звичка одружуватися або розлучатися? Наслідок надмірної порядності у стосунках, чи навпаки – легковажності і несерйозного ставлення до шлюбу? А, можливо, просто не залишилося згадки про день весілля. Ось якби ці важливі миті знімкував професійний креативний фотограф (Харків) Андрій Обуховський, то така чудова весільна фотосесія точно би зміцнила подружні стосунки

Саме гарним вихованням пояснювала свої часті весілля знаменита актриса Елізабет Тейлор: «Я дуже старомодна і просто дотримуюся порад своїх батьків: якщо ти закохана і має намір завести роман, покладається одружитися».

В результаті Ліз сходила заміж 8 разів. Перший шлюб був невдалим і тривав всього 9 місяців, але не відбив бажання експериментувати далі. А Річард Бартон, з яким вона зіграла разом у знаменитій «Клеопатрі», став за рахунком 5-м і 6-м – вони одружувалися і розлучалися двічі. Останнім чоловіком був будівельник, з яким вони разом лікувалися від алкогольної залежності. Що тільки не зближує людей!

 


Режисер, продюсер і сценарист Андрій Кончаловський одружився 5 разів. Від усіх шлюбів у нього семеро дітей. З 1998 р. триває його останній шлюб з актрисою та ведучою Юлією Висоцькою. Здається, знаменитий режисер нарешті порозумнішав і припинив пошук, хоча для 78 років це цілком закономірне рішення.

 


Ім'я Біллі Боба Торнтона багато знають з тієї причини, що його 5-ю дружиною стала Анджеліна Джолі. Після цього шлюбу він дав обіцянку більше ніколи не одружуватися і тримає слово: його теперішня цивільна дружина так і не дочекалася весілля. Актор, режисер і співак тепер має право давати поради: «Ніколи не робіть собі татуювання з ім'ям подруги, якщо не готові виколоти поверх цього імені інше».

 


Жан-Клод Ван Дамм поєднувався шлюбом теж 5 разів. Він стверджує: «Напевно, мені треба було пройти через всі ці розлучення, щоб знайти свій шлях». Культуристка Гледіс Португез двічі ставала його дружиною. Вона пережила і його проблеми з наркотиками та алкоголем, і зради, і навіть четвертий шлюб з моделлю.

 


5 офіційних шлюбів було в Людмили Гурченко, Лоліти Мілявської та Алли Пугачової. Перші три шлюбу Гурченко тривали не довше трьох років, четвертий – 18 років, п'ятий – 20. Її останній чоловік Сергій Сенін залишався з нею у найважчі часи до самої смерті в 2011 р. При цьому знаменита актриса стверджувала, що вона – однолюб, і все життя мріяла про справжню і постійну любов.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com