тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайний будинок Dupli Casa у Німеччині від J. Mayer H

З пагорба, на якому стоїть цей неординарний модерновий будинок, відкриваються чи не найкрасивіші у Німеччині види: річкова долина, за нею середньовічне містечко Марбах-на-Некарі з кріпосною стіною і ратушею...

 

 

В кінці 1960-х років цей ласий шматок землі дістався родині заможного бізнесмена із Західного Берліна, який вирішив побудувати тут будинок своєї мрії. Згідно з його уявленнями про прекрасне на світ з'явилася одноповерхова споруда з великою терасою і черепичним дахом.

За минулі сорок років садиба сильно змінилася – обросла прибудовами і додатковими приміщеннями і перетворилася в справжнє ластівчине гніздо. Цей "природний" план і взяв за основу архітектор Юрген Майєр, для якого вілла стала першим приватним проектом. До цього він спеціалізувався на офісному будівництві.

 


"Мої друзі казали, що я забуду передбачити яке-небудь важливе приміщення, і я вирішив скористатися перевіреним варіантом", – сміється Юрген. Три поверхи нового будинку мають однаковий план, але кожен розгорнуто на 30 щодо сусіднього. (За такий "повторюваний" план вілла і отримала свою назву Dupli Casa.) Головного фасаду у неї не передбачено, з кожної сторони будівля виглядає однаково екзотично.

 


"Я надихався айподом, мені хотілося зробити що-небудь таке ж просте і харизматичне", – пояснює Майєр. Архітектор пишається тим, що в Dupli Casa немає жодного прямого кута.

“Це не просто данина моді, – говорить він. – Коли реалізуєш житловий простір в мінімалістському стилі, треба думати про внутрішній комфорт майбутніх мешканців. Нема чого зайвий раз дратувати їх очей".

 


Незважаючи на те що будинок більше нагадує сучасну скульптуру, він дуже зручний для життя. Кожен поверх відведений під одне покоління сім'ї (в Casa Dupli їх незабаром буде жити як раз три), а в центрі розташована загальна зона з великою їдальнею і виходом у спа з басейном олімпійського розміру.

Майєр розповідає, що після закінчення будівництва до нього підійшов голова сім'ї, дев'яносторічний старець, який коли-то споруджував первісний будинок, і емоційно сказав: "Ви зберегли мої коріння!" Юрген був зворушений: "Це був найкращий комплімент, який я коли-небудь чув".

 


 


Если вас интересуют комфортные для проживания новостройки Киева недорого, советую ознакомиться с выгодными предложениями жилья в киевском ЖК Совские Пруды.


 

Коментарі  

 
0 # Ярослав 06.03.2017 21:59
Вітаю.
Як замовити проект
Незвичайний будинок Dupli Casa у Німеччині від J. Mayer H
Дякую.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com