тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Парк любові Jeju Loveland

 

Більше 10 років тому в Південній Кореї відкрився досить незвичайний і навіть, можна сказати, скандальний парк Jeju Loveland. Все, що знаходиться на його території, в дуже відвертій формі розкриває тему інтимного життя, а це більше 140 скульптур, навчальні фільми і різноманітні художні та інтерактивні роботи.


Ощущаете упадок мужской силы? Почитайте дженерик Сиалиса отзывы, именно этот уникальный препарат вернет вам радость полноценного секса!


 

 

 

"Ніяких табу, тільки краса природної сексуальності!".

 


Парк називають "місцем, де еротика зустрічається з мистецтвом, спрямованим на любов.

 


"Звичайно, дехто може сказати, що подібні аморальні скульптури не мають нічого спільного з любов'ю. Але тут важливо знати історію виникнення цього парку.

Після корейської війни острів, де сьогодні знаходиться Jeju Loveland, став надзвичайно популярним місцем для проведення медового місяця і весільних церемоній. Теплий клімат, красиві пейзажі - корейські молодята зліталися сюди, як бджоли на мед. Однак традиції країни передбачали укладення шлюбів за домовленістю батьків, і часто новоспечені чоловік і дружина бачили один одного вперше прямо на весіллі.

 


Враховуючи, що пізнання молодих корейців про інтимне життя були на неприпустимо низькому рівні, на острові було відкрито центр сексуальної освіти. Більше того, до справи підключилися навіть готелі: у них були спеціальні службовці, які допомагають подолати скутість і сором молодих пар.

За ініціативою одного з університетів Сеула в 2002 році 20 скульпторів почали створювати роботи для майбутнього парку, який відкрився двома роками пізніше. Він займає територію приблизно в два футбольних поля, а всі скульптури можна спокійно обійти за годину. До того ж, крім постійної експозиції, в парку існує також виставки робіт сучасних корейських художників, що змінюються кожен місяць.

 


А тих, хто турбується про моральне виховання маленьких корейців, організатори парку поспішають заспокоїти: у парк допускаються відвідувачі тільки старше 18 років, а для дітей виділено невеликий майданчик (цілком пристойний), де можна пограти, поки дорослі вивчають нові постільні па, висічені на мармурі.

 


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com