тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Унікальна стежка ущелини Аар (Швейцарія)

Аар – невелика ущелина, утворена водами мальовничої річки Аар. Вона знаходиться неподалік від швейцарського міста Майрінген. Згідно з проведеними дослідженнями, ця ущелина тут з'явилася на кінець останнього льодовикового періоду, тобто, близько десяти тисяч років тому.


Колись в цьому районі було дуже багато води, що надходила від гірських льодовиків, внаслідок чого гірська порода почала руйнуватися, а невелика тріщина згодом перетворилася у грандіозну ущелину. Протягом довгого часу води Аар продовжували розрізати скелю, завдяки чому його довжина на сьогоднішній день становить 1400 метрів.

Ширина, до речі, змінюється в залежності від конкретної ділянки. Внизу вона складає всього два-три метри, але якщо пройти далі, то можна побачити, що ширина у деяких місцях сягає позначки в 50 метрів і більше.

Перші відвідувачі змогли побачити цю дивовижну ущелину в кінці дев'ятнадцятого століття. В процесі благоустрою був зведений спеціальний сталевий прохід, що дозволяє пересуватися з максимальним рівнем безпеки. Тунель надалі був розширений, так як в деяких місцях треба було пробивати дорогу безпосередньо через скелю, видовбуючи кам'яну породу і облаштовуючи нові стінки проходу.

 


Не дивно, що зараз ущелина Аар є надзвичайно популярною пам'яткою не тільки для місцевих жителів, але і для численних туристів. Люди хочуть на власні очі побачити унікальне природне утворення. Екскурсії проводяться практично круглий рік, якщо для цього немає перешкод, пов'язаних з погодними умовами. Всі бажаючі можуть взятися з собою фотоапарати і відеокамери, щоб зняти процес відвідування ущелини, увічнивши тим самим спогади про надзвичайно цікаву подорож.

 


До речі, неподалік від ущелини Аар є й інші досить цікаві природньо-історичні пам'ятки. Чого тільки коштує водоспади Райхенбаха, що прославилися на весь світ після того, як Артур Конан Дойл вирішив зробити їх місцем останній зустрічі детектива Шерлока Холмса та його заклятого ворога – професора Моріарті. Вже з цієї причини варто приїхати сюди і побачити все своїми очима.

 


Предстоящая поездка за границу сопряжена с необходимостью оформления виз, загранпаспортов, и других необходимых в этом случае документов. А зачем обременять себя этой изнурительной рутиной. На этом сайте сайте вы узнаете, где можно быстро, легально, и без лишних переплат оформить загранпаспорта, визы, сделать профессиональный перевод на английский, и другие языки.DASTUR: мы сделаем вашу поездку максимально комфортной и безопасной!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com