тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кінетичні фасади корейського центру CJ Cheiljedang Research and Development Center

Як вирішити проблему ефективної освітленості природним світлом при уникнення перегріву занадто яскравими сонячними променями? На це питання відповідає проект дослідницького центру CJ Cheiljedang Research and Development Center в Сеулі (Південна Корея).

 

 

Концепція об'єкта базується на використанні унікальних кінетичних складаються фасадів. Автори проекту – фахівці з корейської архітектурної студії Yazdani Studio – розробили три краплеподібних хмарочоса, об'єднаних загальним атріумом, які оповиті тінню зовнішнього шару фасадів, що захищають будівлі від сонячних відблисків за принципом складок гармошки.

 


Положення складок може змінюватися автоматично за допомогою спеціальних висувних механізмів. Складні сталеві смуги з приводом покликані підтримувати достатню кількість природного світла і регулювати ступінь проникнення у приміщення яскравих сонячних променів з метою уникнути перегріву.

Кожен блок захисного фасаду встановлюється між поверхами в групах з трьох стрічок, що дозволяє вікнам бути повністю відкритими, так повністю закритими або трохи прикритими.

 


Покрівлі будівель віддані під місткий паркінг, а у проміжний простір, що зв'язує всі три хмарочоси, інтегровані зелені зони.

 


Взагалі, варто зазначити, що кінетична архітектура — один із найновіших і найцікавіших напрямів сучасноъ архітектури. Коротко цей термін можна пояснити, як рух об'єкта або групи об'єктів під впливом природних, чи штучних сил.

Як сказав Крістоф Баудер (Christoph Bauder), один із сподвижників кінетичної архітектури: «Кінетична архітектура є наступний крок до створення нашого оточення. Архітектура завжди була відома як статична, тверда і важка. Архітектура в майбутньому буде фізично адаптуватися до наших потреб і очікувань, оскільки зміна є постійним процесом нашого часу, нашого оточення необхідна здатність змінитися».

 


Если вам требуется купить квартиру с ремонтом, Киев, хочу порекомендовать замечательное жилье в ЖК «Чайка», в живописном, экологически чистом районе всего в нескольких километрах от центра Киева. Идеальное сочетание комфорта и доступности!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com