тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бікіні-джинси Bikini Jeans як частина молодіжної моди

З настанням теплої погоди увагу молоді приваблює легкий, а часто нестандартний і сміливий одяг. Одним із прикладів якої можна назвати бікіні-джинси, що є рішенням своєрідною дилеми, що ж одягнути на цю спеку – легкий купальник або тонкі джинси, чи ще щось, що поєднує характеристики обох виробів...

 


Інтернет магазин jeansy.com.ua пропонує оригінальні джинси wrangler, і інших відомих брендів: levis, Lee по найкращій вартості.


 

 

Ідея бікіні-джинсів Bikini Jeans була представлена ще в 2008 році японським дизайнером Сандрою Танімура (Sandra Tanimura). У 2009 році вони отримали широку популярність у Європі. Особливий ж попит модниць комбінація бікіні і джинсів набула в Японії і Бразилії: в цих країнах за рік було продано близько мільйона пар незвичайних штанів, поставивши тим рекорд продажів подібного типу одягу.

Купували їх переважно дами, однак були представлені і чоловічі варіанти.

 


У наступні роки оригінальні джинси-бікіні ще більш поширились в Європі – незважаючи на їх нестандартний дизайн зустріти там людей в таких штанах на вулиці можна досить часто. Цікаво те, що попит на них там тільки наростає: переважно серед молоді та людей 20-35 років.

У своєму крої Bikini Jeans оформлені як трусики у верхній частині – розташовані досить низько на стегнах. І як джинси нижче: штанини міцно пришиті до «трусиків». Виготовляються з котону з включенням еластичних ниток, частіше спандекса: цей варіант штанів передбачає облягання фігури.

Сучасні виробники бікіні-джинсів – в числі офіційних себе декларують японські, бразильські, турецькі і деякі інші компанії, що пропонують Bikini Jeans в самих різних варіантах дизайну. На шнурках, з поясом, в різних кольорах, що включають в себе чорний, білий і традиційний денім, з вишивкою та іншими варіантами оформлення, вузькі «дудочки» і розширений в нижній частині «кльош».

Розрізняється і вартість незвичайних штанів. Так, японські джинси від компанії Sanna в онлайн-бутику коштують від 9800 ієн, або близько 125 доларів. З'ясувати ціну турецьких штанів подібного типу не вдалося – якщо вона відома вам, можете поділитися в коментарях. Як, втім, і думкою про подібний варіант одягу. Нам же залишається додати, що виглядають Bikini Jeans краще всього на стрункій фігурі – а одягати їх слід з легкими блузами і короткими топами спортивного типу.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com