тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Самозаправляюче ліжко Ohea

Ми не помилилися з заголовком, мова піде про розширення функціональності таких, здавалося б, консервативних предметів меблів, як ліжко...

 


А ось тут представлено великий вибір комфортних і надійних дерев'яних ліжок. Бездоганна шведська якість на сторожі вашого сну!


 

 

Деякі виробники меблів йдуть по шляху створення більш функціонального дизайну ліжок, як, наприклад, відома італійська фірма Meridiani. Конструкція ліжок цієї компанії незвичайна і надає господарям найбільш комфортні умови для сну.

А сьогодні ми поговоримо про самозаправляюче ліжко Ohea. Напевно для багатьох людей постіль є одним з найважливіших елементів меблів та інтер'єру в своєму будинку. Єдине, до чого завжди доводиться примушувати себе — заправляти її після сну. Але і в цій області прогрес не стоїть на місці, а лінь в черговий раз підтвердила своє гучне звання «Двигун Прогресу».

На перший погляд, це звичайнісіньке ліжко з не дуже привабливою постільною білизною, але і акцент розробки ставиться не на нього. У механізму ліжка є дві механічні руки, які постараються вирівняти покривало, пропрасовуючи і роблячи щось на подобі затиску у кутах. З подушками відбувається схожий процес — руки піднімають їх і укладають на місце, роблячи постіль прибраною і охайною.

У ліжку є також пульт дистанційного керування. Варто вам тільки з нього встати, як через три секунди після підйому механізми починають виконувати свою функцію. На лицьовій панелі є кнопка включення/вимикання, яка дозволить убезпечити потенційних власників від того, щоб вас так не «пригладили» посеред ночі. На відеозаписі наочно демонструється весь процес функціонування ліжка. Концепт дуже цікавий і вимагає до себе особливу увагу тих, хто вранці лінується заправляти постіль. Як вам ідея?

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com