тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Принтер-газонокосарка Grass Printer прикрасить галявину неперевершеним декором

Більшість власників заміських ділянок погодяться з твердженням, що стрижка газону — заняття досить нудне. До того ж прилизаний вигляд улюбленої галявини може навести тугу на творчу особистість. Інша справа, якщо на газоні вистрижені цитата з «Улісса» чи «Мона Ліза» великого Леонардо...

 

 

Такої ж думки дотримуються і творці «креативної» газонокосарки Grass Printer — дизайнери До Хан Юн, Йон До Хе і Кім Мін Хон. Їх механічне дітище з автономним джерелом живлення здатне відтворити на галявині будь-яке зображення або напис.

Володіння красивим садом, дворовим ділянкою і газоном є для багатьох привілеєм. Зрештою, всі ми хочемо отримувати естетичне задоволення від наших заміських будинків, а не використовувати їх лише як засіб вирощування помідорів. Але щоб дачний вид доставляв вам задоволення, вам потрібно проявляти якусь відповідальність по відношенню до газону і саду.

Отож, якщо у вас є газон і ще немає косарки, то ви можете придбати недавню новинку серед садових інструментів - газонокосарку, яка не тільки доглядає на травою, але й залишає на ній задумане вами зображення. Знаєте, це щось на зразок тих легендарних кіл на полях, які нібито залишають інопланетяни, але лише за вашим власним дизайном.

Газонокосарка-принтер Grass Printer дійсно створює графічні малюнки на траві, тобто використовуючи її, люди можуть прикрашати свої газони будь-якими зображеннями. Потрібно лише занести скетч на тачскрін і газонокосарка автоматично поріже траву відповідно до наданого їй графічним малюнком. Ця косарка працює в межах кордону, зазначеної датчиками-маркерами.

 


Лопаті в цій косарки менше, ніж у стандартних газонокосарках, що дозволяє забезпечити більш швидку і ретельну різання. Вивчивши ескіз на сенсорному екрані, система управління робить деякі обчислення, а потім включає невеликий двигун, що рухає леза горизонтально і вертикально, створюючи малюнок. Маленькі леза Grass Printer видаляють траву швидко і точно, в результаті чого на галявині з'являється потрібний малюнок або напис.

Крім того, «розумна» система не дозволить пристрою покинути позначений господарем ділянку. Так що ті, на чиїх галявинах періодично висаджуються прибульці з космосу, нарешті зможуть вразити інопланетних гостей чимось незвичайним.

До речі, в минулому році винахід навіть отримав престижну нагороду в галузі дизайну Red Dot Awards. Що зайвий раз підтверджує — ця штука дійсно вартує уваги!

 


Если вам надо купить газонокосилку, или другую надежную садово-огородную технику по доступной стоимости, советую посетить сеть магазинов "Садовая империя".


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com