тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Французька сонячна дорога Wattway

Французький проект 1000-кілометрової сонячної дороги зможе забезпечувати електрикою 5 мільйонів осіб, або 8% населення...

 

 


Придбання автомобіля через програму АвтоТак це реальна вигода, адже з нею ви мінімізуєте переплати. До речі, на сьогоднішній день вже понад 45 тисяч українців скористались послугами "АвтоТак", ставши щасливими власниками новеньких автівок.


 

 

Міністр охорони навколишнього середовища Франції Сеголен Руаяль, на транспортній конференції, що відбулася в кінці січня, оголосила про нову ініціативу уряду будувати 1000-кілометрову дорогу, вимощену сонячними панелями у Франції протягом наступних п'яти років.

 


Так звані сонячні панелі Wattway є запатентованою французької інновацією, розроблені компанією транспортної інфраструктури Colas разом з французьким Національним інститутом сонячної енергії (INES). Панелі Wattway є результатом п'ятирічних досліджень і розробок, а тепер готові до комерційної реалізації. Французький уряд запланував попереднє випробування продукту літом цього року, до того часу, коли панелі будуть доступні для приватної установки, повідомляє агентство Global Construction Review.

Панелі Wattway складаються з сонячних комірок товщиною 7 мм і шириною 15 сантиметрів. Вони містять тонку плівку з полікристалічного кремнію, що виконує фотоелектричну функцію. Клітинки обволікаються напівпрозорою смолою і полімерами, які роблять всю конструкцію більш міцною і запобігають ковзанню. Wattway може бути встановлений на різних типах доріг, як на магістралі, так і на автостоянках, і здатний витримати будь-які навантаження, навіть проїжджаючих вантажівок. Плити встановлюються безпосередньо на дорогу, використовуючи існуючу дорожню інфраструктуру, і можуть служити так довго як і звичайний асфальт, а це значить, принаймні 10 років в залежності від трафіку.

Ефективність Wattway панелей близько 15 відсотків, не набагато менше звичайних сонячних батарей, які мають коефіцієнт потужності 18-19 відсотків. Вважається, що 20 квадратних метрів Wattway можуть забезпечувати електроенергією один двір, за винятком опалення, в той час як секція одного кілометра дороги може живити вуличні вогні електрикою п'ятитисячного міста.

Планується, що 1000 кілометрів дороги Wattway у Франції зможе обслуговувати 5 мільйонів чоловік, тобто 8% населення Франції. Міністр енергетики Франції вже запропонував підвищити податки на бензин, щоб фінансувати проект додатковими 200 і 300 мільйонами євро. Karcher

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com