тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Американський програміст показав, як зламати систему керування автомобіля Tesla

Здавалося б, типові уразливості бортових систем сучасних автомобілів на момент анонсу останніх повинні бути вивчені і прийняті розробниками до відома. Про те, як насправді легко виявилося змусити Tesla Model S покинути гараж і відправитися в несанкціоноване подорож, підкоряючись командам віддаленого «інструктора» ми розповімо в нашій публікації...

 

 


Недостаток требуемой суммы для покупки автомобиля заставляет автовладельцев обращаться за помощью в банк. Но автокредит - это, прежде всего, большие проценты. Я же советую Авто просто, с этой выгодной программой вы не будете переплачивать астрономические суммы.


 

 

Фахівці в області інформаційної безпеки вже не раз попереджали і демонстрували уразливість систем управління сучасними автомобілями. І нещодавно такий собы Джейсон Гоек (Jason Goecke), розробник програмного забезпечення з Каліфорнії і власник автомобіля Tesla Model S, продемонстрував, як за допомогою хмарного сервісу Amazon Echo можна змусити цей автомобіль мимоволі виїхати з гаража.

На наведеному нижче ролику можна побачити, як Джейсон Гоек вимовляє ключову фразу. Система Amazon Echo розпізнає цю фразу і виробляє ряд раніше запрограмованих дій. В результаті цього автомобіль самостійно запускає двигун, дистанційно відкриває двері гаража і виїжджає на дорогу. А маленький безпілотник знімає все, що відбувається зовні гаража.

 

 


Джейсон Гоек пояснив, що злом системи керування автомобілем був проведений за допомогою написаних ним декількох шматків програмного коду, призначеного для хмарної системи Amazon Echo.

"Я використовував комплект розробника Amazon Echo Alex Skill Kit для визначення ключової фрази і для передавання інструкцій системі автомобіля AWS Lambda. Ця система виконує написаний мною код, в якому використовуються функції бібліотеки Tesla Golang, що викликають, у свою чергу, недокументовані функції Tesla API, які й змушують автомобіль виконувати деякі дії. В даному випадку за допомогою бездротової системи Homelink відкриваються двері гаража та автомобіль починає рух, підкоряючись переданим ззовні командам".

Слід зазначити, що компанія Amazon офіційно відкрила для розробників свою систему голосового управління Amazon Echo Alex. Компанія Tesla ще не зробила документованою свій API, який поки що носить неофіційний статус. Цей API, який використовував Джейсон Гоек для злому власного автомобіля, доступний лише власникам автомобілів, які можуть використовувати його функції на свій страх і ризик.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com