тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Компанія WayRay представила голографічну систему навігації для авто

Швейцарська компанія WayRay представила перший автомобільний навігатор Navion, який працює в доповненій реальності. Цей винахід дає можливість за допомогою лазерного проектора і особливої безбарвної плівки на склі створювати повнокольорові голографічні об'єкти, які ніби знаходяться попереду автомобіля...


За допомогою голограми, яка відображається на передньому склі автомобіля, будується лінія маршруту. «Відстань» до неї змінюється залежно від швидкості руху. Коли дане обладнання появиться у продажу не уточняється, зате тут http://automultimed.com/services/avtomobilnaya-sistema-navigatsii/ можна придбати ефективні автомобільні навігаційні системи.

Уповноважені WayRay пояснили, що на поточний момент опрацьовуються різні варіанти плівки, з відмінною один від одного структурою і ступенем еластичності.

«Navion використовує оптомеханіку і особливі оптичні суб'єкти - коректори — для того, щоб забезпечити високоякісне зображення на різних лобовому склі», — цитує друковане видання повідомлення компанії. Творці планують випустити систему на ринок Сполучених Штатів в кінці 2016 р., коли будуть зменшені розміри пристрою і підвищена його точність.

WayRay позиціонує свою систему як перший голографічний AR-навігатор у світі.

Зазначимо, що стартап WayRay був заснований в РФ в 2012 р., згодом головний кабінет компанії був перенесений в швейцарське місто Лозанна (на запрошення агентства з економічного розвитку Женеви і Берна GGBa). Розробка Navion зайняла 3,5 року, за цей період часу WayRay «довелося не тільки винайти власний метод і зібрати величезну кількість надзвичайного обладнання в нашій лабораторії, однак і навчитися самостійно розраховувати оптичні системи на нових матеріалах», каже керівник проекту Віталій Пономарьов.

За твердженням розробників WayRay, на даний момент на проект пішло не менше $10 млн власних коштів і венчурних інвестицій. За наявними достовірним даними видання Firrma, співвласниками WayRay є АФК «Система» (угода відбулася восени попереднього 2015 р.) і «Цертум Інвест» Філіпа Полянського.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com