тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Peugeot L500 R HYbrid: концепт-кар з гібридною силовою установкою

Компанія Peugeot днями представила концептуальний автомобіль L500 R HYbrid, який, як неважко здогадатися по назві, наділений гібридною силовою установкою...

 

 

Відзначається, що 100 років тому — 30 травня 1916-го — автомобіль Peugeot L45, за кермом якого перебував Даріо Реста (Dario Resta), виграв змагання Indianapolis 500. Середня швидкість під час заїзду становила 135 км/год. Саме на честь цієї вікової перемоги і створений концепт Peugeot L500 R HYbrid.

 


Автомобіль отримав бензиновий двигун внутрішнього згоряння, що забезпечує потужність 270 кінських сил. В парі з ДВС працюють два електричних двигуна. Сумарна віддача силової установки досягає 500 «коней», максимальний крутний момент — 730 Н·м. Блок акумуляторних батарей може підзаряджатися від електричної мережі.

Peugeot L500 R HYbrid розганяється з 0 до 100 км/год всього за дві з половиною секунди. Відстань в 1 км концепт-кар долає через 19 секунд після старту.

 


Машина важить приблизно 1000 кілограмів. У салоні є місце тільки для однієї людини — пілота. Причому він вмощується в спеціальну «плаваючу» капсулу. Інформація про роботу бортових систем відображається за допомогою двох голографічних дисплеїв.

 


Вашему вниманию подробный обзор http://auto.ironhorse.ru/category/japan/nissan модельного ряда автомобилей «Nissan».


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com