тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Segway-дворецький: транспортний засіб, який стане домашнім помічником

Індивідуальний міський транспорт виходить на новий рівень. Новий сегвей, представлений на виставці CES в Лас-Вегасі, не тільки доставить свого власника в потрібне місце, але і буде виконувати частину корисних функцій по дому...

 

 

Останнім часом все більш активно розвивається галузь так званого індивідуального міського транспорту. Новий рік вже встиг відзначитися новим проектом у цій галузі - компанія Intel представила «ховерборд-дворецького», розробка якого велася спільно з китайською компанією NineBot.

 


Що ж уміє цей Segway? По-перше, пристрій може перевозити свого господаря. Для цього необхідно стати на ховербор і балансувати тілом. По-друге, Segway може слідувати за своїм господарем. У цьому йому допомагає технологія Intel RealSense 3D, що дозволяє розпізнавати людей. По-третє, як не складно здогадатися з назви, пристрій може виконувати функції дворецького, відкриваючи двері мешканцям і гостям. При цьому власник Segway має можливість дистанційного стеження і управління за допомогою наявних засобів введення.

Зовні ховерборд-дворецький Segway схожий на андроїда. Для повної подібності до роботу можна прикріпити руки, що входять в комплект. Синхронізується ховерборд з будь-якими пристроями на базі операційної системи Android. Робот також має відкритий код, а в майбутньому до нього вийде SDK дозволяє стороннім розробникам розширювати функціонал дворецького. Доступний ховерборд, повинен стати вже в другій половині 2016 року. Про його точну вартість поки нічого не повідомлялося.

 


До речі, на початку 2000-х років Дін Кеймен, який і винайшов знаменитий електросамокат Segway, випускав інвалідні крісла iBOT власної конструкції. Коляска мала безліч електричних регулювань і, подібно «Сігвею», була обладнана системою гіроскопів, а також двома парами коліс, розташованих один над одним. Їх становище змінювалося в залежності від рельєфу, дозволяючи пересуватися сходами, а в стандартному положенні iBOT піднімав його власника до висоти людського зросту. Однак, незважаючи на всі переваги коляски, здобути популярність їй так і не вдалося через величезної вартості в 25 тисяч доларів, за які в США можна було придбати новий повнорозмірний автомобіль.

Тепер у DEKA анонсували прототип iBOT 2 і продемонстрували його перше фото, але терміни початку виробництва або хоча б орієнтовні ціни поки не оголошені.

 


Если вы желаете приобрести оригинальный двухколесный электросамокат segway цена и широкий ассортимент моделей в интернет магазине UPCAR.ru вас приятно удивит!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com