тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Зіркові Ворота по-китайськи. Гігантське кільце Ring of Life у місті Фушунь

Щоб не відставати від Франції з її Ейфелевою вежею, Америки зі статуєю Свободи та інших країн, Китай в місті Фушунь (Fushun) в провінції Ляонін побудував свою пам'ятка - «Кільце життя» (Ring of Life), це величезне кільце, яке створено залучити туристів, а в народі його охрестили ще як «Зоряні ворота»...

 


Компанія ZLP 630 продає і здає в оренду будівельні люльки. Також в наявності є всі необхідні запчастини і комплектуючі до цього обладнання.


 

 

Ця величезна конструкція, що має дивну назву «Кільце життя» створено з 3 тисячі тонн нержавіючої сталі, його висота складає 157 метрів, в нього вбудовано 12,000 світлодіодів, вартість гігантського кільця склала близько 16 млн. доларів США.

 


Втім, цінність даної конструкції вельми сумнівна, так як вона тільки виконує роль оглядового майданчика. Хоча в проекті була ідея на вершині поставити обладнання для стрибків на еластичному тросі, але її не схвалили через занадто велику висоту кільця, що може стати дуже небезпечним.

Багато місцевих жителів засуджують владу за необгрунтовану витрату грошей, так як для міста не вистачає ресурсів для побудови інших життєво важливих споруд. Втім з Ейфелевою вежею історія була така ж, але тепер вона є символом Франції і привертає в країну багато туристів.

 


Будівництво цієї оригінальної круглої споруди почалося в травні 2009 року з забудови двокілометрової ділянки Фушуньскої Зони економічного розвитку – тоді муніципальні власті запалилися ідеєю створення тут тематичного парку Dream World. Втім, провідний дизайнер компанії Goddard Group Генрі Годдарт запропонував своє бачення цієї бідівлі - він запропонував створити гігантську кільцеподібну конструкцію, що символізувала нескінченість простору. Владу міста найбільше зацікавив власне цей проект, було виділено необхідні кошти, і з січня 2010 року стартували підготовчі роботи.

 


Будівництво споруди було закінчено 13 вересня 2012 року. У денний час кільце являє собою просто грандіозне спорудження, а у вечірній і нічний – це просто неймовірне видовище. Кільце висвітлюється безліччю яскравих різнокольорових вогнів і має абсолютно фантастичний неземний вигляд!

 


Хтось із блогерів зауважив, що споруда дуже нагадує "Зоряні врата" або портал в інші світи цю заяву підхопили любителі фотошопу, створивши безліч колажів на цю тематику. Але саме архітектурне бюро пояснює сенс "Кільця життя" як "Шлях у небо, що веде в рай на небесах".

Багато людей вважають, що цей проект має інше призначення і якимось чином пов'язано з НЛО, втім ці чутки муніципалітет не поспішає виправляти, мабуть вони можуть навіть піти на користь і дозволить ще більше залучити туристів у своє місто і компенсувати витрати, які були використані при створенні пам'ятки.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com