тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожча аварія

В Англії нещодавно розбився раритетний гоночний Aston Martin DBR1 (вартістю в 30 мільйонів доларів) в аварії, яку тепер можна назвати однією з найдорожчих в історії.

 

 

 


Як повідомляє британська газета Daily Mail — гоночний Aston Martin DBR1, яким одного разу керував сам сер Стірлінг Мосс (Sir Stirling Moss), отримав серйозні пошкодження. Збиток оцінюється в сотні тисяч фунтів стерлінгів.

Aston Martin DBR1 зіткнувся на гонках класичних автомобілів 1950-х років «Autumn Classic» з двома іншими олдтаймерамі: класичним Jaguar XK 120 і Austin Healey 100.

 


Martin DBR1, випущений в 1957 році, був куплений в 2012 за рекордні 30 мільйонів доларів. Нинішній власник вирішив брати участь у щорічній гонці рідкісних автомобілів Autumn Classic. Там під час 30-хвилинного заїзду і сталася аварія. Організатори заходу заявили, що вдячні власникам рідкісних автомобілів за те задоволення, яке вони доставляють всім шанувальникам раритетів, незважаючи на ризик пошкодити або навіть втратити історичні і практично безцінні екземпляри.

 


Не зважаючи на такий інцидент, організатори змагань кажуть, що Aston Martin DBR1 був створений для змагань, і було б трагедією, якби його заточили в музеї. На щастя, автомобіль можна відновити.

 


В конце апреля на Пекинском автосалоне был анонсирован купе-кроссовер Mazda CX-4. Тут http://auto.ironhorse.ru/mazda-cx-4_13812.html читайте подробности этого события, а также характеристики данной модели.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com