тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фотогенічні червоні землі Дончуань

В середині 1990-х років в одному з глухих районів на південному заході Китаю китайські фотографи виявили землю, яка вразила їх своєю первозданною красою. Дивовижні знімки цього віддаленого краю були відправлені на престижний конкурс, як і слід було очікувати, вони отримали Гран-прі...


Фотографи намагалися зберегти в секреті розташування цього місця. Але рано чи пізно все таємне стає явним, і незабаром широкій громадськості стало відомо про існування селища Дончуань в південно-західній китайській провінції Юньнань. У цей гірський район, розташований в 180 км на північ від столиці провінції – міста Куньмін, стали приїжджати фотографи, які бажали зберегти його дивовижні пейзажі. Яскраво-червона земля, жовті квіти гречки і захоплююче дух небо перетворили регіон у справжній рай для мисливців за красивою картинкою.

Дійсно, неперевершені фото! Бажаєте їх роздрукувати? Нема проблем, скористйтесь послугою печать фотографий від ООО «Доброе Дело».

 


Район барвистих полів прозвали Лесіагуо (в перекладі з китайського – «Багатобарвна палітра»). Ця область сьогодні відома під назвою Червоні землі Дончуань. Вона розташована в долині Хуагоу («Кольорова долина») на висоті близько 800 м над рівнем моря.

Села, розкидані по цьому району, настільки малі, що навіть не мають власних назв. Місцеві жителі називають їх числами, відраховуючи відстані по шосе, наприклад 109 – село на 109-му кілометрі дороги. До речі, саме поселення 109 розташоване у найвищій точці: тут шосе розгалужується і веде до нових невеликих селах.

 


109 знаходиться майже в самому центрі мальовничого району, який простягається до меж з сусідніми провінціями Гуйчжоу і Сичуань. Звідси до Дончуаня зовсім недалеко, менше 20 км по прямій, проте він ледь помітний з долини.

Незвичайні червоні землі регіону вчені пояснюють складом ґрунтів цій гористій місцевості, яка збагачена сполуками заліза. В процесі сільськогосподарської діяльності сполуки окислюються, надаючи землі червоно-коричневі відтінки.

 


 

На червоній землі вирощують звичайні сільськогосподарські культури – картопля, овес і кукурудза. Кожній сім'ї в селах виділені певні ділянки землі. Розмір і форма кожної ділянки унікальні, селяни засівають поля різними культурами, тому здалеку землі здаються величезною різнобарвною клаптевою ковдрою.

 


Кожен сезон забарвлює мальовничий регіон по-різному. У вересні земля, в основному, покрита білими квітами квітучих культур. Під час збору врожаю долина починає червоніти, бо селяни скопують землю, оголюючи її незвичайний колір. Однак найкращим часом вважається середина листопада, коли Червоні землі Дончуань постають у всій красі.

 


Дончуань – місце паломництва фотографів, тому буде вельми корисна інформація про кращі місця і час для зйомки. Класичні види долини можна зняти в 9 км від села 109 на оглядовому майданчику Дамакан. Для ранкової зйомки дістатися сюди слід до світанку. Перші сонячні промені чудово фарбують Хуагоу і розташоване в ній село.

 


 

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com