тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Airbus представив перший в світі мотоцикл, роздрукований на 3D-принтері

Airbus, як правило, асоціюють з літаками, але APWorks, дочірня компанія Airbus Group, оголосила про створення першого в світі мотоцикла, надрукованого на 3D-принтері. Модель, влучно названа Light Rider (важить мотоцикл всього 35 кг), обладнана електромотором...

 

 

Компанія повідомила, що дизайн Light Rider у вигляді екзоскелету був обраний не випадково — подібна конструкція може витримувати великі навантаження повсякденної їзди. Працює мотоцикл на 6-киловатному (8 к. с.) електричному двигуні, завдяки якому може розвивати максимальну швидкість до 80 км/год. Природно, подібний байк не призначений для траси, але цілком підійде для щоденної їзди по місту і на роботу.

 


Рама Light Rider важить всього 6 кг і виконана з матеріалу, створеного і запатентованого компанією APWorks під назвою "Scalmalloy". Це алюмінієво-магнієво-скандієвий сплав другого покоління (AlMgS), який, як стверджує компанія, набагато міцніше, ніж порошкова суміш з алюмінію і кремнію, яка використовується при більшості 3D друку у виробничому масштабі сьогодні.

 


Використання Scalmalloy дозволило компанії APWorks створювати порожні, а не суцільнолиті частині рами, що дало можливість розміщувати всередині рами більшість кабелів і інших елементів, які можуть бути більш помітними на звичайному мотоциклі. Для оптимізації всієї структури були також використані так звані "біонічні алгоритми", в результаті чого у німців вийшов мотоцикл, який важить на 30 відсотків менше, ніж інші електробайки, які випускаються в даний час.

APWorks приймає попередні замовлення, для яких потрібно внести заставу в розмірі € 2 000 ($ 2 450). При цьому повна вартість електробайка складе € 50 000 ($ 56 000). Виробництво всієї партії, як очікується, займе близько року. Представники APWorks також заявили, що вони розглянуть питання про створення мотоциклів в різних стилях (наприклад, ендуро або кросовий), перш ніж запустити в масове виробництво Light Rider.

 

 


В Беллоруссии планируют выпускать иранские автомобили Iran Khodro.Здесь http://ironhorseru.blogspot.ru/2016/05/iran-khodro.html ві узнаете о перспективах этого бренда на авторынке СНД.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com