тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сауна ... в кабіні гірськолижного підйомника!

Ну це тільки фіни могли таке придумати! Їх пристрасть до саун просто вражає. Де вони їх тільки не влаштовують: і на плотах, і прямо в офісах, і в кінотеатрах... Ну а на гірськолижному курорті в Лапландії сауну зробили в одній з кабін підйомника...

 

 

Уявіть: -20, люди піднімаються на вершину схилу з лижами і сноубордами, а в одній з кабін сидять голі люди і паряться в сауні. Всі виходять на верхній станції, утеплені та замотані з ніг до голови, а з цієї кабіни виходять голі люди і швидко біжать за кут, в джакузі з гарячою водою під відкритим небом.

Що сказати? Дуже круто придумали! Ця єдина в своєму роді сауна розташована на гірськолижному курорті Юллас на півночі Фінляндії.

Перш за все, хочеться сказати про ціну такого задоволення. Вона, звичайно, не маленька, враховуючи всю складність процесу і деякі короткочасні незручності для лижників, що катаються тут. Вартість сеансу в Sauna gondola становить 1350 євро. Це 3-4 кола в кабінці плюс звичайна сауна на верхній станції підйомника, плюс джакузі. Хлопці, які придумали цю сауну, кажуть, що в сезон бажаючих предостатньо.

Ну не знаю, якби круто не було, а майже півтори штуки євро за сауну - це явно перебор. ось подивіться на сайте medved56.ru справжня російська баня - 100% релакс, а ціна майже в 100 раз менша!

Отож, серед найзвичайнісіньких кабінок, в яких люди піднімаються на схил для катання, іноді можна побачити дивну, обшиту деревом кабіну з матовим склом. Це і є Sauna Gondola.

 

 

Якщо ви її побачили на підйомнику, значить хтось сьогодні розщедрився і замовив собі цю незвичайну розвагу. У звичайний час сауна-гондола знаходиться в технічній зоні на верхній станції підйомника Юллас. Якщо надходить замовлення на сауну, її готують для клієнта і під час технічної зупинки підйомника швидко, протягом 10 хвилин, замінюють на одну з кабін.

 


Жаровню з камінням усередині кабіни попередньо прогрівають з допомогою підключеного електричного кабелю. Коли кабіну вішають на підйомник, електрики в ній, звісно, немає. Але сильно розігріті камені можуть зберігати високу температуру протягом 3-4 кіл на підйомнику (близько 30-40 хвилин). Потім витяг знову зупинять на 10 хвилин і швидко замінять гондолу на звичайну.

Сауна влаштована всередині звичайної гондоли, яку сильно допрацювали: її довелося утеплити, щоб кабінка могла відносно тривалий час зберігати високу температуру, обшили деревом, вставили матові скла, встановили жаровню з камінням, вогнегасник, акумулятор і радіостанцію для екстреного зв'язку з оператором підйомника.

 


Звичайно ж, перед тим, як завантажитися в сауну-гондолу, клієнти гріються у звичайній сауні. І вже потім, добре розпарені, відправляються в подорож над схилами і тими, хто катається по них лижниками. Посадка відбувається там же, де і посадка/висадка лижників! Уявляєте, їх реакцію? Особливо, якщо врахувати, що у фінів прийнято паритися без нічого навіть у змішаних саунах.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com