тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кубинські танцюристи в польоті. Фотопроект Омара Роблса

Сучасний балет вже давно вийшов за рамки академічного мистецтва. Фотографи влаштовують сміливі експерименти, знімаючи танцюристів то за кулісами, то вдома, а то і зовсім - на вулиці. У сьогоднішньому огляді мова піде про неймовірно емоційний проект, знімки для якого були зроблені на Кубі. Місцеві танцюристи володіють колосальною енергетикою, тому фото вийшли повними пристрасті і вогню!..

 


Профессиональная шоу-группа "Folk-Fresh" окунет вас в прекрасный мир песни и танца. Эти задорные креативные парни и девушки сумеют создать атмосферу искреннего веселья, сделают ваш праздник фееричным и запоминающимся. На сайте folk-fresh.ru вы сможете более подробно ознакомится с творчеством этого замечательного коллектива, покорившего сердца тысяч людей с разных уголков страны, ближнего и дальнего зарубежья.


 

 

Автор фотопроекту - відомий художник-фотограф Омар Роблс (Omar Robles), в популярній мережі Instagram у нього 135 тисяч передплатників. Одного погляду на його роботи достатньо, щоб зрозуміти, що ж приваблює глядачів.

 


Омар впевнений, що кубинські танцюристи - одні з кращих у світі. "Рух і ритм біжать по їх афро-карибської крові, а російська школа танцю дала необхідні знання" - саме в цьому, на думку автора, і полягає секрет успіху кубинських танцюристів.

Омар Роблс багато років мріяв побувати в цій норовливій і волелюбній країні. Здійснити мрію йому вдалося завдяки гранту від організації Вессі Foundation. Описуючи свої враження, він розповідає наступне: "Кубинці знаходяться в стані постійної боротьби. Їх танцюристи - прекрасний приклад того, як можна переносити кращі якості і майстерність через покоління. Балетна школа на Кубі жива, вона увібрала в себе досвід кращих світових танцюристів. Ці люди володіють величезною витривалістю, це у них в крові, і це допомагає їм добиватися поставлених цілей!".

 


Взагалі, Омар Роблс займається фотографуванням танцюристів балету майже два роки. Саме у балеті він бачить справжню красу в русі, і це подобається йому знімати. Будучи на Кубі, кожному танцюристу він присвятив майже 3 години часу.

 


Чудова фотосесія получилась! Танцюючи, людина відпускає всі проблеми, відволікається від мирської суєти, стаючи повністю вільним. Адже танець – це неймовірна енергія і дихання життя, здатне наповнити нас зсередини, даруючи відчуття легкості і невагомості. На цих фотографіях танцюристи не тільки застигають, але і парять серед вулиць в хитромудро-неймовірних позах, що прекрасно гармоніює з навколишнім середовищемю. Яким же правим виявився той, хто сказав, що танець – це найнезабутніше відчуття, завдяки якому людина залишається один на один з музикою.

 

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com