тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У КНР показали автобус, під яким можуть проїжджати машини

На міжнародній виставці високих технологій High-Tech Expo в столиці Китаю показали майбутнє міського публічного транспорту...

 

 

Концепт-кар автобуса, що отримав назву TEB (Transit Elevated Bus), дає можливість легковим авто вільно проїжджати прямо під ним — завдяки цьому простір дороги застосовується максимально ефективно, а затори і пробки мінімізуються.

Автобус TEB зробили за типом портального крана. Контакт TEB'а з дорогою відбувається по двох рейках, розташованих по краях дорожнього полотна, що дасть можливість максимально продуктивно використовувати дорожній простір. При всьому цьому основна частина ТЕВ піднята над дорожнім полотном так, що під автобусом безперешкодно може проїжджати автомобілі відразу на 2-х вуличних смугах.

Варто зауважити, що подібна ідея вже кілька років виношується китайськими інженерами. В результаті получився ось такий мега-автобус шириною 8 метрів, заввишки 4,6 метра, завдовжки 32 метри і місткістю від 900 до 1200 пасажирів.

Як сказав головний інженер проекту Баі Цуминь, TEB за функціональністю не поступається метро або монорельсу, проте коштує в рази дешевше, а всі потрібні конструкції зводяться буквально за рік. Відзначається, що потрібні конструкції зводяться буквально за рік. Конструктори хочуть зробити початкові випробування публічного транспорту в 2-ій половині цього року в китайському місті Циньхуандао провінції Хебей.

 


Вашему вниманию обзор http://auto.ironhorse.ru/category/korea/kia/ceed всех модификаций КИА Сид с техническими характеристиками, фото, и отзывами.


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com