тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Книжкова полиця Bookworm від студії Atelier 010

Дизайн крісла і книжкової шафи як правило виконані за певними правилами. Крісло має комфортно "поглинути" людину, що на ньому сидить, і забезпечити їй зручне сидіння, а книжкова шафа повинна мати багато місця для розстановки книг, і при бажання дістати одну з них необхідно стояти до шафи лицем...

 

Виявляється крісло і шафа цілком можуть поєднуватися як єдине ціле. Це довели голландські дизайнери створивши ось такий оригінальний і принципово новий у плані функціональності предмет меблів.

Концептуальна шафа-крісло Bookworm (дослівно у перекладі «книжковий хробак») від голландської фірми Atelier 010 являє собою єдине ціле, яке об'єднує крісло і книжкову шафу. Новий меблевий атрибут в першу чергу нагадує книжковий стелаж вигнутий як черв'як і трохи - серце. В самому центрі стелажа є заглиблення, яке дозволяє більш менш зручно розташується і бути оточеним книгами. І останнім штрихом є світильник звисаючий зверху над людиною, забезпечуючи їй максимально комфортне освітлення.

 


Безумовно новий елемент домашнього інтер'єру не буде таким же зручним, як крісло і його вигнуті форми не забезпечать таку ж місткість як книжкова шафа. Але з іншого боку такий елемент домашнього інтер'єру подвійного призначення буде прекрасним і художньо-естетичним доповненням до будь-якої кімнати в будинку.

Конструктивно «Книжковий хробак» має одну сталеву ногу яка забезпечує йому стабільне положення. Вигнуту форму всієї конструкції забезпечують три окремих елемента, які з'єднані разом. Матеріалом для елементів стелажа-крісла, служить тонка листова сталь і фанера, яка дозволяє офарблювати конструкцію у різні кольори.

 


Комфортне проживання неможливе без якісних меблів. Саме тому хочеться порекомендувати продукцію компанії Сокме, а саме вишукані, функціональні спальні, вітальні, передпокої, і інші меблеві аксесуари на любий смак.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com