тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Несамовита «Чайка»

Естонська команда з дрег-рейсингу Team Outlaw побудувала гоночну версію легендарного радянського лімузина ГАЗ-13. На щастя, автомобіль тільки стилізований під легендарний лімузин. При будівництві гоночного боліда не постраждала жодна з «Чайок»...

 

 

Цей болід був побудований в 2005 році на просторовій рамі з ультра легкими кузовними панелями, стилізованими під радянський лімузин. У рух дрегстер приводиться восьмициліндровим мотором, що розвиває близько 1 500 к. с. при використанні системи уприскування закису азоту.

Як заявив пілот цієї «Чайки» Рииво Синиярва: «ГАЗ-13 — одна з найкрасивіших радянських машин і цілком гідна бути відзначена саме таким чином».

 


Щодо серійне виробництво представницького лімузина ГАЗ-13 "Чайка" було розпочато в місті Горькому (зараз Нижній Новгород) ще в 1959 році. В основі 5,6-метрового седана лежала рама особливої конструкції, а розрахований він був на сім пасажирів і, відповідно, важив чимало – більше двох тонн. Розгін цієї "Чайки" до 100 км/год тривав, за сучасними мірками, утомливо довго – близько 20 секунд, тому говорити про використання лімузина в якості бази для дрегстера було б просто недалекоглядно.

 

 


На страницах популярного автоиздания auto.ironhorse.ru представлена детальная информация о внедорожнике Toyota «Fortuner»: технические характеристики с фото, цены, отзывы.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com