тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Китаї народилося двоноге теля

Нещодавно у Китаї була зафіксована унікальна тваринна мутація: на невеличкій фермі у провінції Юнінань наприкінці травня народилося двоноге теля. Про це стало відомо з повідомлень місцевих новинних агентств.

 

Експерти відзначили, що причиною відсутності двох кінцівок у тварини можуть бути проблеми при розвитку плоду в утробі матері.

Варто зазначити, що подібні аномалії у Піднебесній далеко не рідкість, ми якось писали про двоноге порося.

Новинні агентства відзначили, що теля з двома ногами врятував фермер, який вирішив його вигодувати. Повідомляється, що малюк навіть не міг дотягнутися до матері для того, щоб поїсти. В даний час тварина дещо прибавила у вазі, і на даний час живе на місцевій фермі під наглядом її господаря і фахівців.

Зоологи відзначили, що подібні випадки досить часто мають місце в Китаї у зв'язку з сильно забрудненим повітрям. Через шкідливий вплив канцерогенних речовин, що містяться в ньому досить часто немовлята у тварин народжуються з різними дефектами. Крім того, на розвиток плоду в утробі матері може позначатися і відсутність правильного харчування в період вагітності. За аналогією з людиною, тварина з дитинчам потребує догляду та уваги. До речі спеціалісти радять додавати до раціону телят мурашину, а тут http://муравьиная.рф/zhivotnovodstvo ви дізнаєтесь про цінність цієї речовини для нормального розвитку тварини.

Варто зазначити, що в Китаї фермери досить часто дають тваринам різноманітні лікарські препарати для того, щоб прискорити їх зростання і розвиток. В результаті вагітні тварини піддаються впливу шкідливих речовин, що також позначається і на їх потомство.

 


А тим часом на одній чеській фермі у корови народилися три теляти - "дівчинка" і два "хлопчики-близнюки" - всі здорові і радіють життю! Таке трапляється дуже рідко, це унікальне явище. Чеські фермери та зоологи – в захваті.

Причому, корова народила самостійно, без допомоги людей-асистентів. Телята народилися здоровими і відчувають себе чудово, вони щосили насолоджуються життям. Їх мама теж в хорошому настрої і здорова.

Зоотехнік Петро Теска пояснив: «Дуже рідко, навіть коли народжуються два теляти, обидва однаково сильні і здорові. Один майже завжди слабкіший за іншого. Часто друге теля вмирає. А тут – одразу трійня і серед них немає жодного слабкого. Всі – справжні здорові богатирі. Природа нам показала, на що вона здатна!».

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com