тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Huracan City Rover – концепт міського міні-кара

Не дивно, що Huracan City Rover виграв дизайнерський поєдинок мобільних концептів Michelin 2016. Даний проект перевертає уявлення про дизайн мікроавтомобілів.

 

 

Huracan City Rover має свіжий дизайн, просторий салон, а також може рухатися на максимальній швидкості 40 км/год, що для автомобіля даного типу є більш ніж достатнім. Всі ці особливості роблять міні-ровер одним з найкращих варіантів міського електричного транспорту.


А здесь http://auto.ironhorse.ru/category/usa/cadillac/cts вы найдете подробное техническое описание с фото автомобиля Cadillac «CTS».


 


Концепт створений для того, щоб справлятися з насиченим потоком людей в місті. Тобто Huracan City Rover по суті є громадським транспортом. Головною особливістю нового концепту є його можливість пересуватися по вузьких ділянках доріг і в пробках завдяки своїм компактним розмірам. Крім того, величезні вікна електромобіля дозволять насолоджуватися міськими видами.

 


Huracan City Rover розроблений так, що при його виробництві можливе застосування різних доступних матеріалів. Крім того, автомобіль може бути випущений як в триколісному, так і в чотириколісному варіанті, в залежності від попиту.

Розумний дизайн інтер'єру дозволить людям з обмеженими можливостями здоров'я вільно користуватися новим громадським транспортом. У таких людей не виникне проблем з розміщенням в автомобілі. Місця для інвалідних колясок також передбачені.

 


Розробники Huracan City Rover прагнуть задовольнити всі потреби сучасного міста. В епоху смартфонів і додатків проектна група хоче включити в концепт функціонал, що дозволяє вільно користуватися будь-якими гаджетами під час поїздок. Крім того, на прикладі концепту творці хочуть продемонструвати ефективність використання електротранспорту.

 Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com