тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

NEOLINE G-TECH X23: нова якість відображення подій

Відеореєстратори отримали широке розповсюдження у автолюбителів, цей гаджет перестав бути екзотикою, ставши суворою необхідністю. Саме він дозволяє неупереджено записувати відео і аудіо інформацію щодо подій на дорозі. Спірні ситуації, ДТП, автопідстави, підстави співробітників автоынспекції – все це реалії вітчизняних доріг.

 

Сьогодні на ринку є велика кількість моделей і брендів, ми забиваємо в пошуковик запит Где купить хороший видеорегистратор, і отримаємо безліч різних пропозицій. У цьому контексті хочеться порекомендувати сайт kata5.ru, тут дійсно є з чого вибрати!

А от нещодавно компанія NEOLINE випустила пристрій NEOLINE G-TECH X23, яке поєднує в собі панорамне дзеркало, відеореєстратор і камеру заднього виду.

Новинка завжди буде розміщена в найкращому для відеореєстратора місці — на дзеркалі заднього виду. Пристрій не доведеться знімати з кріплення кожен раз, залишаючи надовго салон автомобіля — він не помітний сторонньому погляду.

Панорамне і в той же час компактне дзеркало забезпечить водієві максимальний огляд того, що відбувається з тильної сторони автомобіля, а задня камера зафіксує всі події на відео. Модель оснащена продуктивним процесором Allwinner V3, який забезпечує можливість одночасно вести запис відео високої якості з двох камер. Чіткість картинки і максимальний огляд гарантує ширококутний об'єктив з кутом зору в 170° з 4-x просвітлених скляних лінз. Запис ведеться на швидкості 30 кадрів в секунду фронтальною камерою і 50 кадрів в секунду задньою.

Кріплення пристрою до штатного дзеркала заднього виду здійснюється за допомогою гумових накладок, які не дряпають поверхню і легко регулюються.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com