тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайний сайт про звички людей насмішив інтернет

У віртуальному просторі набирає популярність сайт під назвою "2 Kinds of People" ("Два типу людей"). "Родзинкою" цього проекту є ідея поділу всіх людей на 2 протилежних типи, а до уваги беруться не самі користувачі з їх характером чи темпераментом, а звички, та характерна модель поведінки в залежності від конкретної ситуації.

 

 

Сайт, створений на платформі Tumblr, почав роботу ще в кінці березня нинішнього року, однак ЗМІ звернули на нього увагу лише на початку червня. Після публікації у виданні Huffington Post кількість передплатників блогу за два дні зросла приблизно в два рази, розповів творець блогу в своєму Twitter. Про незвичайний сайті також написав популярний ресурс Bored Panda.

Вміють же люди розкрачувати свої проекти! А якщо вам потрібне ефективне просування сайтів Львів, раджу звернутись до досвідчених фахівців компанії SeoSite.

Героями ілюстрацій автора блогу стали не самі люди, а зображення їх звичок і пристрастей. Наприклад, одна з найсвіжіших картинок демонструє, що люди діляться на два типу - тих, хто носить кепку козирком уперед або назад. Інші приводи "розділити" людей - любов до стрілочних або цифрових годинників, способи розрізання бутербродів або організації іконок на екрані смартфона.

Дурня, звичайно ж, втім додаткового позитиву прибавляє, а це, погодьтесь, дуже важливо у наш насичений стресами, депресіями і іншими негативними проявами час.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com