тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Офісна хвороба: кому загрожує остеохондроз?

Часто «ниє» голова сильно болить поперек. Все це може бути ознаками остеохондрозу. Його деколи лікарі називають не хворобою, а покаранням за неправильне ставлення до свого тіла...

 


Досвідчений мануальний терапевт швидко і ефективно допоможе подолати остеохондроз, радикуліт і інші проблеми зі спиною.


 

Зрозуміти, що голова болить або заклинило поперек через остеохондроз, самостійно неможливо. Справа в тому, що він має різну локалізацію. Найпоширеніший вид – попереково-крижовий. На другому місці йде шийний остеохондроз. Значно рідше в практиці лікарів зустрічається остеохондроз грудного відділу хребта.

Фахівці б'ють на сполох: хвороба помітно молодшає. Через зміни способу життя людей, починаючи з 25 років, все частіше звертаються до неврологів з болями в спині, з головними болями. Лікарі попереджають, що сприяють розвитку остеохондрозу слабка фізична активність і малорухливий спосіб життя, робота в шкідливих умовах праці, а також порушення процесів обміну речовин в організмі з-за неправильного харчування та інших факторів.

Однією з основних причин розвитку остеохондрозу часто стає неправильна поза під час роботи за комп'ютером, з-за цього порушується постава, відбувається деформація хребта. До "групи ризику" також попадають люди з аномаліями розвитку хребта, страждаючі від ожиріння, офісні працівники і інші категорії, що в силу своєї діяльності тривалий час перебувають в одній позі і ті, хто піддає себе тривалим важким фізичним навантаженням, працює під впливом вібрації, наприклад, водії автотранспорту, дорожні робітники та інші.

Це захворювання загрожує і тим, хто працює у несприятливих метеорологічних умовах на протягах, відчуває різкі перепади температур. Можуть призвести до остеохондрозу і шкідливі звички: куріння, зловживання алкоголем.

Самостійно вибирати способи, як позбутися від цієї недуги, прочитавши цілющі рецепти в Інтернеті, не варто. Обов'язково потрібно відвідати лікаря-невролога або терапевта. Адже він може помітити хворобу ще на першій стадії, і тоді можна буде сповільнити її перебіг. Допомагають зробити це спеціальна лікувальна гімнастика, корекції порушень постави.

Існують і ортопедичні пристосування, які дозволяють зменшити болі – це коміри, корсети, пояси. Але самостійно купувати їх не варто, адже тільки лікар може дати рекомендації, як правильно їх використовувати і скільки часу носити.

Корисно займатися при остеохондрозі зарядкою для зміцнення м'язів. Вона зовсім не складна, і робити вправи можна за переглядом телевізора. Для запобігання остеохондрозу та для виключення його загострень потрібно дотримуватися правил, які дозволять знизити навантаження на хребет.

Варто вести рухливий спосіб життя, не дозволяти м'язам спини атрофуватися, робити зарядку. Намагатися не піднімати важких предметів, а якщо це необхідно зробити, то піднімати важкий предмет потрібно присівши, а не нахиляючись. Найкраща ж профілактика остеохондрозу – це заняття плаванням

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com