тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Іспанії створено матрац, що застерігає про подружню невірність

Іспанський стартап Durmet створив «розумний» матрац «The Smarttress», здатний відстежувати активність власників і, при необхідності, повідомляти про підозрілі дії за допомогою мобільного додатку...


 

 


Бажаєте мати хороший матрац, котрий гарантовано забезпечить міцний і комфортний сон? Тоді вам тут http://askona.ua/matrasy/ слід оцінити вигідні пропозиції від компанії «Аскона»


 

 

Одне з останніх досліджень стверджує, що іспанці є однією з найбільш уразливих в плані збереження подружньої вірності націй. При чому це твердження однаковою мірою стосується як по відношенню до прекрасної половині людства, так і до сильної.

Але в даній замітці мова піде про інше – про іспанською виробника матраців Durmet. Якщо бути точним, про своєрідний оплот подружньої вірності – новий «антипрелюбодійний» матрац Durmet, анонс якого дуже вдало виглядає на тлі цього дослідження. І хоча все це дуже схоже на першоквітневий жарт, цей матрац дійсно існує!


Він носить нехитру назву Smarttress і наділений системою виявлення коханця (чи коханки). У конфігурацію цієї системи входить 24 ультразвукових датчика, здатних виявляти «підозрілі рухи» і кожен раз відправляти на смартфони обох з подружжя відповідні попередження. Супутній мобільний додаток також може збирати вичерпну статистику, починаючи від швидкості і інтенсивності, і закінчуючи результативністю. Згадується також спеціальна система нарахування балів. Крім збору статистики доступна можливість створення 3D-моделі матраца для точного визначення місця, яке займає кожний з партнерів.

Слабка сторона матраца полягає в тому, що по ідеї творців про нього повинні знати обидва партнера, а значить, в разі зради вони, швидше за все, віддадуть перевагу скористатися іншої доступної поверхнею.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com