тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як у Німеччині перевозили церкву

Неподалік від німецького міста Лейпциг знаходиться містечко Хойєрсдорф. Коли на його території знайшли поклади бурого вугілля і одна вуглевидобувна компанія купила все місто, жителі вирішили врятувати старовинну церкву, побудовану ще в 13-му столітті. А саме, було вирішено перевезти в буквальному сенсі слова її в сусіднє місто Борн...

 

Для цього будівлю вагою 833 тонни було піднято над землею і завантажено на спеціальний саморобний модуль з 20 осей. Щоб подолати 12-кілометрова відстань до Борна, знадобилося цілих шість днів, т. к. тягач міг переміщатися зі швидкістю не більше 2 км/год. А обійшлося таке перевезення ні більше не менше, в 4 млн. євро.

 


Отже, найдавніша з усіх саксонських церков на південно-сході Німеччини, побудована в 1258, простоявши понад 750 років на одному місці, через форс-мажорних обставин була перевезена з села Хойерсдорф в Борну. Навряд чи містобудівники тих часів передбачали такі глобальні зміни в сільському ландшафті і тому, як завжди перевезення була пов'язана з купою проблем і витрат. До речі, разом з кірхою переїхали також 59 жителів села. Самі жителі переїзду не опиралися, але поставили умову компанії MIBRAG, яка виграла суд по видобутку вугілля саме в цьому місці - церкву не зносити, а перевезти разом з ними.

Ось так, заради вугілля, в Німеччині запросто можуть перевозити церкви і переселяти людей. Жителям явно не пощастило жити на цьому буром золоті, адже за даними компанії це одне з найбагатших родовищ в колишній НДР (52 мільйона тонн).

До речі, не тільки в Німеччині здійснюють подібні перевезення, ось вам як приклад негабаритные перевозки по Москве, компанія СПЕЦ-ПЕРЕВОЗКИ здійснює доставки вантажів любої складності.

 


Для початку з кірхи винесли все цінне, зацементували тріщини, скріпили її стіни і дах в сталевий корсет для стійкості, подкопали і почали піднімати на гідравлічних домкратах. Коли церква підвелася на 1200 мм, під неї стали підганяти самохідний модуль, точніше два модуля Scheuerle, кожен з яких складався з 20 осей, скріплених у довжину. Вантажопідйомність кожної "лінії" - 40 тонн. По фото можна здогадатися, що ширина церкви - близько 10 метрів.

Сама дорога довжиною 12 кілометрів була пройдена за 6 днів. Основним завданням було не допустити нахилу церкви більше, ніж на 2 градуси. Швидкість перевезення не перевищувала 2 кілометри в годину. Звичайно такий захід зібрав чимало публіки шляхом, яких дуже здивувала поява такого вантажу на дорозі загального користування. Крім подиву від незвичайного перевезенням, жителі помітили повністю переплановану дорожню мережу.

 


Звичайно, на шляху було багато перешкод. Маршрут був розроблений з мінімальними витратами, але все ж були демонтовані високовольтна лінія і два залізничних переїздів. А в кінці, як власне і на початку шляху, церкву чекали вузькі мощені бруківкою вулички стародавнього міста. Місцями зазори були не більше 1-2 сантиметрів між будинками і вантажем. В кінці ціла і неушкоджена церква, завдяки небесним силам і досвіду інженерів, успішно опинилася на новому місці.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com