тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Захворювання, які лікуються маріхуаною

Про медичний потенціал маріхуани останнім часом говорять багато і часто. Деякі називають канабіс ледь не панацеєю. Інші стверджують, що ризик, пов'язаний з його вживанням, набагато перевищує можливу користь. Насправді істина – десь посередині. Проте вже науково доведено, що при певних захворюваннях застосування канабісу повністю себе виправдовує.

 

Професор Майкл Бейкс у книзі «Cannabis Pharmacy» описує можливості, які відкриває ця дивовижне рослина перед сучасною медициною. Можливо дана інформація переконає вас у цінності канабісу, а якщо так, то ось вам посилання купить семена, саме на world-cannabis.com.ua ви знайдете кращий посівний матеріал коноплі, по найкращій в Україні вартості.

 

Шкірні захворювання.

Небагатьом відомо, що на шкірі людини розташована величезна кількість каннабіноїдних рецепторів. Завдяки цьому зовнішнє застосування олії канабісу дозволяє полегшити свербіж шкіри, ефективно при лікуванні акне і інших запальних захворювань шкіри. Імовірно, місцеве лікування продуктами конопель також може виявитися ефективним при псоріазі та екземі. Вчені знаходять подальші дослідження в цьому напрямку перспективними і необхідними.

 

Астма.

Одна з функцій ендоканнабіноїдної системи організму – регуляція процесів розширення та скорочення дихальних шляхів. При астмі дихальні шляхи різко скорочуються (з'являються спазми), і людина не може вдихнути. Виявилося, що канабіс допомагає астматикам впоратися з гострими нападами, які виникають внаслідок фізичних чи емоційних навантажень. Повітряні канали в легенях розширюються і нормальне дихання відновлюється.

 

Діабет.

Дивно, але рівень інсуліну у любителів травички майже завжди краще, ніж у тих, хто її не вживає (при інших рівних умовах). Інсулін – основний гормон, з яким виникають проблеми при діабеті. Тому багато сучасні клінічні дослідження спрямовані на визначення можливості використання канабісу як ліки від діабету.

 

Хвороба Альцгеймера.

Компоненти, що містяться в коноплях, здатні запобігти розвитку хвороби Альцгеймера. Каннабіноїди попереджають появу бляшок і скупчень протеїнових волокон в нервовій системі, які і є причиною хвороби.

 

Онкологічні захворювання, рак.

Протипухлинні властивості канабісу підтверджені численними свідченнями людей, яким він допоміг перемогти хворобу. Але медичного обґрунтування заяви пацієнтів, на жаль, поки що не отримали. Хоча професійні медики все ж визнали, що марихуана дозволяє полегшити симптоми, супутні основному захворюванню: біль, нудоту, депресію та інші.

 

Гастроентерологічні захворювання.

Похідні конопель також можуть вирішити широкий спектр проблем, пов'язаних з травною системою. Їх успішно застосовують при лікуванні хвороби Крона, синдрому подразненого кишечника, виразкової хвороби і т. д. Хоча механізм впливу канабісу на організм в даному випадку вчені поки не можуть толком пояснити, факти говорять самі за себе. Марихуана покращує апетит пацієнтів, знімає запалення кишечника і полегшує біль.

 

Глаукома.

Одним з найбільш переконливих аргументів на користь медичного застосування канабісу називають його ефективність при лікуванні глаукоми. Глаукома – поширена причина втрати зору, захворювання, при якому уражається оптичний нерв. Головну небезпеку представляє собою підвищення тиску в очному яблуці, яке можна зменшити з допомогою ТГК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com