тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Журнал Time назвав смартфон iPhone найважливішим гаджетом всіх часів

Авторитетний журнал Time, котрий щорічно визначає «людину року», 3 травня представив свій новий рейтинг — 50 найбільш важливих гаджетів в історії. Список носить суб'єктивний характер: його складанням і ранжируванням гаджетів по місцях займалися редактори і кореспонденти технологічного та ділового відділів Time.

 

 

Всі пристрої, що потрапили в рейтинг, «назавжди змінили те, як ми живемо, працюємо і граємо», відзначає журнал.

Отож вашій увазі трійка найважливіших, за версією Time, електронних гаджетів в історії людства.

1. Смартфон Apple iPhone

Apple першою вдалося налагодити масове виробництво потужних кишенькових комп'ютерів: у 2007 році iPhone перевернув ринок смартфонів. У пристрої зійшлися функціональність, доступність і краса, які зробили його фаворитом мільйонів користувачів, констатує Time. З тих пір компанія продала понад 900 млн iPhone.

Багато і українців мають у своєму арсеналі різні моделі цього телефона, до речі тут https://royal-service.com.ua/service/iphone-5s/zamena-akkymyliatora-iphone-5s ви дізнаєтесь, де найвигідніше здійснити заміну акумулятора iPhone 5S

З користувацької точки зору iPhone відкрив нову еру телефонів — з плоским екраном з технологією touchscreen замість «фізичних» кнопок і софтом, що спирається на екосистему мобільних додатків. Смартфон від Apple поставив стандарт комунікації людини з мобільним пристроєм і «змінив наше ставлення до комп'ютерної техніки та споживання інформації».

Гаджет від американської компанії претендує на те, щоб на десятиліття залишитися флагманом технологічної галузі, підсумовує Time.

2. Телевізор Sony Trinitron

Легендарний американський журналіст Едвард Меро колись сказав, що телебачення «може бути просто клубком з проводів і лампочок, втиснутими в коробку». Sony Trinitron, випущений на зорі продажу кольорових телевізорів в 1968 році, однозначно став однією з видатних «коробок».

Японська корпорація вклала в пристрій інноваційну технологію якісного зображення. У наступні роки телевізор зібрав безліч престижних промислових нагород і став орієнтиром для конкурентів. За чверть століття Sony продала по всьому світу більше 100 млн Trinitron.

3. Комп'ютер Apple Macintosh

Зі своїм унікальним графічним інтерфейсом, легкої у використанні «мишею» і зрозумілим користувачу пристроєм ПК від Apple спочатку протиставляв себе конкурентам з IBM. Високі витрати на виробництво і тривале домінування операційної системи Windows від Microsoft весь час змушували Apple сприймати комп'ютер як альтернативу масового виробництва. Це підстьобувало якість продукту, який постійно вдосконалювався. У підсумку саме Macintosh «поставив стандарт взаємодії людини з комп'ютером», підсумовує Time.

На завершення зазначимо, що плеєр Sony Walkman опинився на 4-ій сходинці рейтингу, а комп'ютер IBM Model 5150 - на 5-ій

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com