тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розкішний концепт інтер'єру Volvo S90 Excellence

На Пекінському автосалоні Volvo ще раз продемонструвала навички проектування якісних і красивих інтер'єрів для своїх автомобілів. Компанія представила неймовірно розкішний концепт інтер'єру для свого флагманського седана S90...

 

 

Функціональний дизайн салону орієнтований на комфорт, але для Volvo це щось більше. Представники компанії говорять, що за допомогою цього концепту вони хотіли створити витвір мистецтва, своєрідну скульптуру.


Суперлюкс версія Volvo S90, яка отримає представлений дизайн інтер'єру, буде називатися S90 Excellence, що ще раз підкреслює розкішність концепту. Інтер'єр, який більше підходить для вітальні якого-небудь шикарного особняка, ніж для салону автомобіля, обзавівся місцями лише для трьох пасажирів, включаючи водія.

Відмова від переднього пасажирського сидіння дозволив Volvo встановити в салон мобільну робочу станцію, яка поєднує в собі розкладний стіл і великий сенсорний екран. Все це дозволило зробити з автомобіля для роботи справжню розважальну систему. Тут ви можете зручно влягтися, випити холодний напій, узятий прямо з холодильника, і відпочити, поклавши ноги на підставку, що обігрівається підставку.


Крім холодильної камери, яка володіє і функцією підігріву, відмінної звукової системи і величезного екрану новий концепт інтер'єру від Volvo може похвалитися наявністю функції масажу, якою оснащені пасажирські сидіння.

Багато хто порівнює концепт салону Volvo S90 Excellence з бізнес-класом деяких літаків дорогих авіакомпаній. На жаль, поки немає ніякої точної інформації щодо того, коли автомобілі Volvo зможуть обзавестися новим інтер'єром.

 


Представляем обзор http://auto.ironhorse.ru/category/china/emgrand/ec7 Geely Emgrand «EC7» с подробным техническим описанием автомобиля, фото и отзывами автовладельцев


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com