тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мама десятьох дітей і її чарівні фотографії

Виховувати десять дітей це вже щонайменше клопітно, а знаходити при цьому час на хобі - це майже подвиг! Однак для Лізи Холлоуей (Lisa Holloway) це не проблема. Будучи непрофесійним фотографом, вона робить фантастично красиві фотографії своїх десятьох дітей...

 

 

Лізу часто запитують, як вона примудряється знайти час для виховання своїх дітей і для фотографування. У своєму блозі вона пише, що їй довелося піти на поступки і відмовитися від багато чого, так що тепер вона повністю зосереджена на своїй ролі матері та самонавчанні як фотографа.

 


"Бути мамою чудово! У моєї сім'ї так багато різних талантів, інтересів, всі такі різні. Але при цьому ніхто ніколи не почуває себе самотнім, і в моєму домі ніколи не буває нудно. Тут завжди панує сміх, любов і позитивна енергія. Звичайно, турбота про десяти дітей - це серйозна робота, потрібно багато часу й енергії на організацію і планування розпорядку кожного дня. Але знаючи своїх дітей, я свято впевнена, що всі вони виростуть достойними талановитими особистостями."

Більшість знімків Ліза Холлоуей знімає в сільській місцевості штату Арізона, найчастіше - в його північно-західній частині. Для студійних зйомок сім'я переобладнала свій гараж. Час від часу Ліза бере замовлення на фотозйомку, але частіше в об'єктив її фотоапарата потрапляють її власні діти. Їх імена, до речі, від дитини старшого до молодшого - Клінт, Каліста, Деміен, Терон, Едріен, Квентін, Каміллі, Октавіа, Елліотт і Гебріел.

 


"Я хочу дивитися в очі своїм дітям, і бачити там душу. Я думаю, саме тому мої знімки тихі і задумливі, а не стандартні сімейні фото з штучними посмішками," - каже Ліза.

На питання, що важливо під час фотографування дітей, Ліза відповідає: "Терпіння, насамперед - терпіння! Головне, бути відкритим і позитивно налаштованим, і тоді в нашому житті трапляється диво."

 


"Коли-небудь мої діти виростуть. Їм доведеться зіткнутися з труднощами нашого життя, і світ втратить для них свою чарівність. - з деяким сумом говорить вона, -  Зараз вони ще діти, вони сповнені відчуття дива, любові і надії. Я вирішила зробити фотографії, щоб розповісти своїм дітям про те, як їх бачу я, у якому образі вони залишаються в моїх спогадах. Звичайно, у мене є знімки наших буднів, і це теж цінні спогади. Але я хочу привнести трохи справжнього чарівництва. Дозволити дітям зазирнути в цей світ пізніше, коли вони виростуть."

 


"Серед усіх образів мені дорогі мої спогади про те, як я дивлюся на своїх дітей, коли вони сплять. Час ніби завмирає. Я вкладала їх спати з самого народження, і це таке особливе почуття, що ось вони прокинуться - і вони удома, в безпеці, там, де їх люблять. Це символ чогось більшого, символ того, що в дитинстві все можливо, поки є ті, хто про них піклується. Я вірю, що де б мої діти в майбутньому не знаходилися, вони завжди зможуть спати спокійно, знаючи, що десь є місце, де їм завжди раді, де їх завжди люблять."

 

 


Без сомнения, каждому хочется навечно сохранить в памяти самые яркие и важные события жизни. А как вам такая замечательная фотокнига новорожденного , изо дня в день, и спустя многие годы бережно перелистывая ее, вы будете с трепетом, и нежностью вспоминать первые деньки своего самого дорогого сокровища.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com