тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

5 найбільш неймовірних концепт-карів Франкфуртського автосалону

Фантазія автомобільних дизайнерів відомих марок народжує деколи такі концепти, що аж диву даєшся! Між тим автори проектів концепт-карів, виставлених на Франкфуртському автосалоні, стверджують, що вже в недалекому майбутньому всі ці машини стануть реальність...

 

 


А вот здесь http://wheeled.ru/866_kia-picanto-ceed.html вы узнаете, какой автомобиль признан лучшим на отечественном авторынке.


 

1. Citroen Tubik

 


 

Перший і зізнатися один з самих незвичайних і відверто дивних автомобілів Франкфурта-2016 - Citroen Tubik. Автомобіль є ідейним продовжувачем моделі H Van, що користувався певною популярністю в 1947-1981 роках.

 

2. Renault's Frendzy

 


 

Інший вельми дивний концепт - Renault's Frendzy. Автомобіль збентежив багатьох відвідувачів салону тим, що є, по суті, фургоном. Проте, він може трансформуватися в сімейний автомобіль. Сидіння для сім'ї при цьому піднімаються з підлоги салону.

 

3. Forvision Concept

 


 

Концепт Forvision Concept став фантазією інженерів, на тему: «як може виглядати автомобіль у найближчі 15 років». Реалізовувати цей проект ніхто не має наміру. Примітною деталлю зразка стало використання фотоелементів на даху.

 

4. Yo-Move

 


 

Концептуальний Yo-Move був представлений російським олігархом Михайлом Прохоровим. Вартість цього автомобіля не перевищує 10 тисяч американських доларів. При цьому, як стверджує творець, машина абсолютно «чиста» з точки зору екології.

 

5. Audi Urban

 


 

Невеликий міський автомобіль Audi Urban розрахований на двох осіб – водія і пасажира. Працює на електричному двигуні і найголовніше – майже повністю зроблений з вуглецевого волокна.

 


Не знаете, где выгодно приобрести автомобиль? Почитайте АТЦ Воронеж автосалон отзывы реальных людей. Здесь цены наилучшие, есть из чего выбирать, опытные добросовтсные консультанты все покажут, все расскажут, добрым советом помогут.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com