тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кішка зі «щасливими бровами» отримала роботу в Японії

В Японії живе дивовижна кішка по кличці Хаті. У перекладі на українську мову її ім'я означає «вісім». Назвали її так тому, що на лобі симпатичної біленької мурлики красуються чорні брови, та так, що нагадують ієрогліф «8» в японській мові. До того ж, у Країні Висхідного сонця саме це цифра символізує удачу і щастя!..

До речі, а як вам ось ці красуні Котята русских голубых кошек. На сайті silverrain-rus.ru ви дізнаєтесь ьагато корисної інформації про цю дивовижну породу: як розводити, доглядати, кормити, і т.д., плюс чудові фото.


Втім, вернімося до нашого "бровастика". Тепер же ця «щаслива» кішка є повноцінним співробітником невеликий тютюнової крамниці в місті Міто. Хаті працює за графіком і навіть отримує зарплату!

Дивовижа? Тільки не для японців. Адже з тих пір, як тварина з'явилася у цій крамниці, вона стала популярним місцем паломництва туристів. Люди з усієї Японії приїжджають до префектури Ібаракі, щоб подивитися на кішку зі «щасливими бровами». Але і це ще не все! Виявляється, Хаті народилася через місяць після страшного землетрусу в березні 2011 року, що спричинило за собою нищівний цунамі та маштабну аварію на атомній станції Фукусіма.

Господар кішки, редактор місцевої газети Еіті Маеда, віддав тварину Каорі Хасегаву, власниці тютюнової крамниці, щоб та гляділа за кошеням. Раптом кому принесе щастя? А от і принесла! Люди кажуть, що після зустрічі з Хаті в їхньому житті відбуваються позитивні зміни.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com