тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Випробування найбільшого в світі авіаційного двигуна

На полігоні в Піблс (штат Огайо) пройшли випробування найбільшого в світі двигуна для цивільної авіації, зробленого GE Aviation. За словами виробника, наземні випробування дослідного двигуна GE9X дозволять зібрати цінні дані про комплексні і аеродинамічні характеристики, механічний контроль, аеротеплову систему...


Передній вентилятор двигуна розміром 3,35 м ставить GE9X на перше місце в світі по розмірах і потужності, утворюючи тягу в 45359237 кг. Щоб прийняти до випробування цього авіаційного велетня, полігон у Піблс нещодавно був оснащений великим повітрозабірником, додатковими паливними баками і термостійкої опорою, підходящою для більш напруженої та ефективної конструкції. Зараз проходять перші випробування повного двигуна GE9X.

 


Взагалі, перші випробування почалися ще в 2011 році, коли велася перевірка компонентів. За словами GE, ця відносно рання перевірка була проведена з метою отримання експериментальних даних та запуску процесу сертифікації, так як компанія планує встановити такі двигуни для льотних випробувань вже в 2018 році. Двигун GE9X розроблений для авіалайнера Boeing 777X і буде встановлений на 700 літаках. Це обійдеться компанії в 29 млрд доларів США.

Під кожухом двигуна знаходяться 16 лопатей четвертого покоління з графітового волокна, які нагнітають повітря в 11-ступінчастий компресор. Останній підвищує тиск в 27 разів. Камера згоряння і турбіна витримують температури до 1315 °C, що дає можливість більш ефективно використовувати паливо і знизити його викиди. На додаток GE9X оснащений паливними форсунками, надрукованими на 3D-принтері.

 


Всю цю складну систему аеродинамічних труб і всіх решти компонентів компанія зберігає в таємниці. На GE9X встановлені турбіна компресора низького тиску і редуктор привода агрегатів. Останній приводить в дію насос для подачі пального, маслонасос, гідравлічний насос для системи керування ЛА.

На відміну від попереднього двигуна GE90, у якого було 11 осей і 8 допоміжних агрегатів, новий GE9X оснащений 10 осями і 9 агрегатами. Зменшення кількості осей не тільки знижує вагу, але і зменшує кількість деталей і спрощує логістичний ланцюжок. Другий двигун GE9X планується підготувати для проведення випробувань в наступному році, а введення в експлуатацію заплановано на 2020 рік.


 

 


ООО "ГТС-энерго" предлагает современные надежные бензиновые двигатели любой требуемой мощности, рабочего объема для различных промышленно-бытовых нужд.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com