тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Суворе і тонке зварювальне мистецтво Девіда Мадеро

Зварювальник зварнику не рівня, і якщо для одних це важка праця, якою він важко заробляє на життя, то для Давида Мадеро зварювання - нескінченне поле для творчості...

 

 

 


Втім, щоб не померти з голоду, творчість потрібно ще вміти продати, так що Давид щосили намагається не повторюватися, зберігати свою самобутність і працювати, не жаліючи себе.

Важко описати, наскільки вражаючими насправді є роботи Давида Мадеро (David Madero) - жодна фотографія не здатна передати величі або витонченості його статуй. Але, розповідаючи про себе, Давид каже, що не вважає себе кимось видатним.

 


"Я не вважаю себе хорошим зварювальником в технічному плані. Взагалі-то, я ніколи не вчився цьому ремеслу, я просто виріс в оточенні всіх цих інструментів - мій батько був зварювальником. Так що це вийшло якось само собою, інтуїтивно. Але я намагаюся заповнити свої пробіли."

 


"До сьогоднішнього дня я ще не зустрічав більш талановитого скульптора з металу, ніж мій батько. Він почав працювати в цій сфері ще в 1950-е, він був справжнім талантом."

На своєму сайті Давид часто викладає процес створення своїх скульптур. "Я роблю це навмисно. Клієнти рідко коли замислюються, скільки сил і праці вкладено у створення скульптури. Їм не видно, весь цей шум, обрізки металу, жар від зварювального апарату, опіки, їм важко уявити всю цю атмосферу, в якій створюються роботи. Клієнтам здається, що скульптури відразу створюються сяючими, з ідеальними формами і на п'єдесталі. Ось тому я і додаю на сайт відео про процес створення."

 

 

 


Смотрите захватывающий остросюжетный Гримм сериал на online-film-smotret.ru.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com