тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

M1400 – найточніша снайперська гвинтівка

Відома американська збройна компанія TrackingPoint, що спеціалізується на розробці та виготовленні високоточної стрілецької зброї з електронними інтегрованими компонентами, представила свою нову розробку під назвою М1400...

 


Новинка являє собою пятизарядну гвинтівку з подовжньо ковзаючим поворотним затвором, з якої практично будь-який, навіть самий непідготовлений стрілок з вірогідністю в 91% може вразити рухому на швидкості до 35 км/год ціль на дистанції до 1400 ярдів, тобто 1280 метрів.

Загальна довжина зброї становить 1143 мм при довжині ствола 558 мм і масою 6,98 кг.

 


У цій моделі, як і в попередніх можелях під патрон меншого калібру, в якості прицільного пристосування застосований фірмовий комп'ютеризований приціл з зумом 3-21х, тією ж технологією захоплення цілі, зазначенням оптимальної точки прицілювання з урахуванням напрямку і сили вітру, вологості та інших погодних умов.

Модель сумісна з "розумними" бездротовими тактичними очками ShotGlass для ведення вогню з-за рогу або з-за укриття. Зброя доступна до передзамовленню на сайті компанії, її вартість становить $16995. Початок продажів за попереднім замовленням анонсовано на 01.09.2016 року, правда, поки тільки для громадян США.

 

 


Всем почитателям фэнтези советую хроники шаннары 2 сезон, именно таким представляют создатели этого сериалла конец 21 столентия на планете Земля.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com