тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

MasterCard хоче перетворити будь-який гаджет в кредитну карту

Платіжна система MasterCard оголосила про запуск програми з інтеграції банківських карт практично з будь-якої споживчої електронікою — від "розумних" брелків і ключів від автомобілів до фітнес-трекерів. Такими гаджетами вже з середини поточного року можна буде розплачуватися в магазинах, так само як смартфонами з функціями Apple Pay і Android Pay...

 

 

Мета проекту полягає в тому, щоб максимально спростити процес оплати.

Кілька компаній вже виготовили для MasterCard прототипи пристроїв, поєднаних з кредитками. Автоконцерн General Motorols, наприклад, зробив брелок з підтримкою технології безконтактних платежів, а Rinlgy і Nymi — "розумні" перстень і браслет.

"Ця програма усуває рамки процесу оплати, до якого ми звикли, надаючи досвід безпечних цифрових платежів буквально всьому, що нас оточує — електронній біжутерії, фітнес - і смарт-браслетам, автомобільним ключам, одязі і ще багато чому, що з'явиться в майбутньому", — сказав представник компанії Ед Маклафлін.

У США реліз і публічна презентація перших продуктів з вбудованою технологією MasterCard з'явиться вже з середини поточного року.

 

 


Вашему вниманию сервис http://affnetwork.ru - отличная программа для монетизации траффика.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com