тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Caravisio Caravan: автодім майбутнього

Минулого року у Бірмінгемі на щорічному Національному спецавтошоу Великобританії був показаний «найфутуристичніший автобудинок в світі» — Caravisio Caravan. На перший погляд - це звичайний причіп на колеса, проте, його роль полягає в набагато більшому. У так званої яхти на колесах є безліч переваг...


На сьогоднішній день виробники різних компаній змагаються за право назвати своє дітище кращим будинком на колесах. Для прикладу купить автодом, раджу ознайомитись з чудовими пропозиціями від компанії "Яхты на колесах".

Для широкої аудиторії автодім Caravisio Caravan представляється як інноваційний винахід. Виробники змогли сконструювати реально незвичайний транспорт, маючи при цьому не малу фантазію і бажання здивувати багатьох.

 


Внутрішня частина Caravisio Caravan облаштована новітньою технікою, яка є тільки в найсучасніших яхтах. Що стосується розмірів, то його довжина становить дев'ять метрів при ширині два з половиною метрів.

Всі процеси всередині яхти контролюються завдяки системному додатку, за допомогою якого включається і вимикається світло, регулюється музика і температура в салоні.

 


Над пристроєм системи безпеки працювали найкращі німецькі фахівці. Всього, на працездатність системи було витрачено 140 000 доларів. Для використання автоматизованої системи управління всередині пересувного будинку необхідні біометричні дані власника. Подібне зроблено для того, щоб убезпечити яхту від несанкціонованих в неї відвідувань.

 


Коли на вулиці переважає гарна погода, можна відкрити задню частину фургона і при цьому, створити своєрідну терасу. Що стосується передньої частини, то вона набуває функцію домашнього кінотеатру. Це відбувається завдяки розташованому попереду матовому склу, саме на ньому можна переглядати фільми різних жанрів. Але це не значить що переднє скло таке постійно. Воно при перемиканні набуває прозорої форми.

 


Крім вищесказаних достоїнств, в причепі є різні відділи, в тому числі і місце для охолодження напоїв, а також скляні подвійні двері в цьому відділі. Для регулювання водопостачання є спеціальний програмний дисплей. Завдяки подібному автоматизованого пристрою регулюється подача води у ванній. Що стосується самого покриття диво-будинку, то воно зроблене зі скловолокна.

Будиночок-причіп має значну місткість, що дозволяє поставити два ліжка, котрі за бажанням можна поєднати, якщо в цьому буде потреба. В цілому, він є досить аэродинамичним.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com