тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Відео випробування літаючої дошки Flyboard Air

Представлена Френком Запата у 2011 році «водна дошка» вже встигла стати модною екстремальною розвагою, що дозволяє випробувати відчуття польоту над водою. Через п'ять років колишній гонщик на гідроциклах представив новий винахід — реактивну літаючу дошку...

 

Свій аналога реактивного ранця Запата назвав Flyboard Air. Порівняно з минулим винаходом пристрій не вимагає ніяких підводних частин і дозволяє «наїзникові» абсолютно вільно літати, де йому заманеться.

Літаюча дошка працює на турбореактивному двигуні і в теорії може підняти вас на висоту до 3000 метрів. Максимальний час польоту — 10 хвилин.

На минулих вихідних Френкі Запата опублікував відео з першим випробуванням Flyboard Air. Спортсмен особисто протестував реактивну дошку, піднявшись на висоту 30 метрів і пролетівши навколо озера. Випробування проводилися над водою, тому що навіть дрібна несправність в роботі двигуна змусила б екстремала каменем впасти на землю. А що рюкзак з паливом за плечима тільки погіршив би ситуацію. До речі, парашут на такій висоті марний — він просто не встигне розкритися.

 

 


Лучшие сериалы 2016 в отличном качестве смотрите на filmy-kino.ru


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com