тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Будинок з дзеркальним фасадом в Австрії

Дивовижний "невидимий" будинок зведений серед мальовничих просторів Австрії архітекторами Delugan Meissl Associated Architects. Назва, звичайно ж, умовно, але доля правди в ньому є — на дзеркальній поверхні стін відображається весь навколишній простір.


Особливо ефект невидимості відчувається в зимовий час року, коли засніжені рівнини відливають холодним відтінком, а небо абсолютно чисте. Повністю дзеркальна будинок вночі відображає зірки і глибину неба, гублячись у просторі і створюючи дійсно казкову ілюзію. Це далеко не перший будинок, в якості оздоблення фасаду якого використовується дзеркало. Приклад іншого жилого будинку з подібним прийомом — Mirror houses в Італії, про якось була вже замітка на сторінках Вебочки.

 


Конструкція Casa Invisible досить гнучка і може бути зібрана в будь-якому місці за бажанням замовника. Розробники зробили ставку на максимально ефективну реалізацію простору: планування відкрите, ключовою структурою інтер'єру є камін, він же забезпечує розділення внутрішнього простору на окремі зони.

 


Оздоблення інтер'єру так само вибирається замовником з декількох наданих йому варіантів, що знову-таки забезпечує варіативність і гнучкість цін. Завдяки використанню деревини в конструкції такий будинок може бути повністю розібраний в мінімальні терміни, що говорить про його мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище.

Casa Invisible об'єднує в собі інновації та мобільність за розумною ціною, що робить його новаторської альтернативою для людей, які мають труднощі з житлом.

 


 

 


 

До речі, подібну конструкцію недавно представила португальська архітектурна фірма. Дивлячись на цей прямокутник, не відразу і зрозумієш, що це житлова структура. До того ж, через дзеркальні панелі здається, ніби весь будиночок висить у повітрі.

 


Це модульне житло, в першу чергу, привертає увагу своїм фасадом. Завдяки базовій дзеркальній секції, створюється враження, що будинок ширяє в повітрі.

Всередині будинку розташуються міні-вітальня, спальня, кухня і санвузол. Наявність енергії в оселі забезпечують центральні електромережі. Але не виключається можливість установки на Mima Light сонячних батарей. Будинок доступний в декількох розмірах і конфігураціях з площами від 21,6 кв. метрів і до 32,4 кв. метрів. Їх вартість становить $ 31 000 і $ 41 000 відповідно.

 


Строительная компания "Истра" предлагает услуги: штукатурные, малярные, плиточные работы, и другие отделочные работы. Гарантия качества, сдачи объектов в точно оговоренные сроки. По ссылке http://skistra.ru/otdelka-doma-v-istre/ вы можете посмотреть примеры выполненных работ, а также связаться с менеджерами компании


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com