тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Сан-Франциско відкрився повністю автоматизований ресторан без персоналу

Новий ресторан в Сан-Франциско повністю відмовився від офіціантів! Замість цього, клієнти «Eatsa» (так називається ресторан) безпосередньо відправляють свої замовлення на кухню через планшет IPad.

 

 

Коли їжа готова, вона з'являється в невеликому скляному відсіку. І хоча в ресторані є реальні люди, які працюють так би мовити «за лаштунками», відвідувачі ніяк не взаємодіють з ними.

Це дійсно революційне рішення в ресторанному бізнесі, але власники «Eatsa» вважають, що жителі Сан-Франциско вже готові до змін. Раніше вони містили помічників, які допомагали клієнтам розмістити своє замовлення, але тепер ресторан повністю автоматизований, — немає касирів, офіціантів, і немає метрдотеля. Клієнти жартома називають його «ресторан-робот».

Ідея може здатися досить непривітною, але ресторан, розташований у фінансовому районі, і поки досить успішний.

 


"Ми готуємо з неймовірною швидкістю, - каже співзасновник Тім Янг. - І ми створюємо нову кухню швидкого харчування. Те, що ми пропонуємо створює відчуття таємничості, створює відчуття інтриги".

Хоча в принципі ця концепція не зовсім оригінальна. Як пише Time Magazine, ця витончена версія забутих автоматів 20-го століття — кафе, де люди могли вибрати готові страви з таких же віконних відсіків. Єдина відмінність, що Eatsa забезпечує індивідуальне замовлення.

 


Клієнти проводять свої кредитні карти в одному з дев'яти Ipad терміналів, щоб оформити замовлення. Відвідувачі можуть додавати різні опції на свій розсуд, наприклад, чімічуррі соус, соус місо помаранчевий, приготовану на грилі кукурудзу, цибулю, мариновані смажену буряк або пастернак, серед купи інших інгредієнтів. До того ж ресторан відносно дешевий — починаючи приблизно з $ 7 за порцію.

 

 


Для отримання свого замовлення, клієнти вибирають один з семи прозорих боксів. А за стіною очікують сім співробітників, які отримують замовлення в електронному вигляді. На думку Янга, цей вид системи дозволяє їм обслужити більше клієнтів.

 


Ось що якийсь відгук написала відвідувачка Сара Фріче в SFGate: "Це було досить весело. Враховуючи всі ці інтерактивні цифрові навороти, це було майже, як грати у відео гру. Найбільшим сюрпризом була все ж — їжа, яку я замовила, це була чаша буріто, причому відмінної якості. Не погано, всього за $ 6,95".

 

 


Янг і його партнер Скотт Драммонд сподіваються відкрити цілу мережу ресторанів Eatsa в майбутньому. В даний час, вже все готово, щоб відкрити ще один ресторан у Лос-Анджелесі приблизно через два місяці. Так само відкривається ще один філіал в Сан-Франциско.

 


ООО "ТЕХНОФУД" предлагает широкий спектр качественного, сертифицированного высокопродуктивного оборудования для кафе, фаст-фудов, ресторанов и других заведений общественного питания. На сайте http://technofood.com.ua вы сможете подробнее ознакомится с предлагаемой техникой, получить исчерпывающую консультативную помощь, а также приобрести ее на наиболее выгодных условиях.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com