тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Їда, надрукована на принтері Food Creation

Модним напрямком сьогодні є так звана «молекулярна кулінарія». Ця технологія звертає особливу увагу на хімічні та біохімічні аспекти приготування їжі, досліджуючи можливості отримання звичних смаків з незвичних інгредієнтів або нових смаків із звичних. Логічним розвитком цієї ідеї є створення продуктових принтерів, які здатні створити з завантажених в них продуктів щось абсолютно неймовірне.Що може бути смачнішим за уміле приготовлене мясце! Таку думку поділяє і Сподін Сергій Юрійович, директор СТОВ «ППЗ «КОРОБІВСЬКИЙ», що на сьогоднішній день пропонує найкраще в Україні м'ясо качки.


 


Нині практично кожен користувач інтернету, хоч раз у житті стикався з таким поняттям. Але на жаль, мало хто знає, що саме являє із себе ця технологія. Первинна ідея молекулярної кулінарії, це змінити зовнішній вигляд продуктів до невпізнання, надаючи їм вигляд чогось незвичайного, але при цьому зберегти первинний молекулярний склад і смак продуктів.

Відмінним помічником у такій справі може стати Food Creation, який був розроблений компанією Philips Design. Згідно із заявою розробників компанії, даний 3D принтер здатний перетворити звичайні продукти у що завгодно. Спочатку вам потрібно заправити принтер усі потрібні вам продукти, а потім задати програму, що ви хочете з цього отримати, після чого, принтер почне друк потрібної вам конструкції. Наприклад, якщо ваші діти не люблять моркву або брокколі, то ви зможете перетворити будь-який з цих продуктів в желе або морозиво.

 


Саме приємне і цікаве, що даний пристрій здатне контролювати кількість калорій в їжі. Тобто з його допомогою вам з легкістю вдасться стежити за своєю фігурою. Та й, погодьтесь, виглядають подібні кулінарні творіння вельми красиво і оригінально.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com