тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Most Exclusive Website - найексклюзивніший сайт

Інтернет являє собою мережу, в якій тисячі людей одночасно можуть читати одну й ту ж новину, дивитися один і той же фільм, грати в одну і ту ж онлайн-гру. Однак чи не забрав цей принцип публічності та відкритого доступу основну сутність людини — її індивідуальність зі своїми ексклюзивними інтересами і поглядами?

 

Поряд з розробниками, які створюють сайти, щоб люди на них проводили як можна більше часу, веб-дизайнер Джастін Фолі розробив повністю протилежний ресурс. Сайт під назвою MostExclusiveWebsite.com дозволяє перебувати на ресурсі тільки одній людині і лише протягом однієї хвилини. Розробник позиціонує свій сайт, як самий ексклюзивний у світі.

І з ним, дійсно, важко посперечатися. MostExclusiveWebsite відрізняється від всіх інших ресурсів – зайшовши на нього, людина може бути впевнений, що крім неї там більше нікого немає. Здавалося б, абсолютно марна, розробка, яка навіть не буде приносити хоч якийсь дохід. Однак, популярність MostExclusiveWebsite зростає з кожним днем. Суть ресурсу полягає в тому, що в кожного користувача є рівно одна хвилина, протягом якої він може написати повідомлення на сайті. Відлік часу ведеться на великому циферблаті, який займає значну частину сторінки. По закінченню встановленого часу, користувач автоматично відключається від ресурсу.

Користувачі, незважаючи на обмеженість функціоналу сайту MostExclusiveWebsite, проявили до нього великий інтерес. Щоб написати повідомлення на сайті, люди стали записуватися в онлайнові списки і чекати своєї черги. Час очікування іноді розтягується до декількох діб. Залишене повідомлення буде видно тільки дев'яти таким користувачам, а потім стирається.

За словами самого розробника Джастіна Фолі, ця ідея прийшла до нього сама по собі. Йому захотілося створити таку сторінку в мережі, яка б стала повною протилежністю всім існуючим. У той час, коли відкритість і необмеженість у часі є принципами всіх сайтів інтернеті, розробник MostExclusiveWebsite зробив усе навпаки. Фолі зізнається, що поки не знає, чи буде він заробляти на своєму творінні, і чи зможе це зробити. Однак, популярність самого ексклюзивного і, по суті, самого марного сайту продовжує зростати серед інтернет-користувачів.

 


Описание компании ее достижения и награды, уникальное товарное предложение, контакты, отзывы клиентов - и все это красиво представлено с помощью всего одной страницы! Именно так, у нас вы можете заказать создание лендинг пейдж под ключ, индивидуальный творческий подход гарантируем.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com