тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайний скельний ресторан Grotta Palazzese

Що може бути більш романтичним, ніж вечеря при свічках на березі моря? Мабуть, тільки вечеря при свічках в цьому унікальному ресторані, висіченому в печері на італійському узбережжі.

 


Как хорошо после трудового дня пойти с родными или друзьями хорошенько отдохнуть в какой-нибуть хороший ресторанчик, или кафе! Но как узнать, действительно ли он так хорош, как описывает его рекламный буклет, или же время проведенное в нем оставит только неприятные воспоминания, и впустую потраченные деньги? Нет проблем, здесь http://чтоговорят.рф/post/kompaniya/razvlecheniyaotdyh/otzyvy-o-restoranah-kafe-barah-klubah.html читайте объективные отзывы людей, котрые уже побывали в этих местах.


 

 

В італійському місті Поліньяно-а-Маре (Polignano a Mare) є готель Grotta Palazzese, який може похвалитися рестораном, розташованим всередині гроту з прекрасним видом на синьо-зелені води Адріатичного моря.

Цей ресторан складається з семи печер і він видерся на висоті 23 метрів над рівнем моря, тому у його відвідувачів з'являється прекрасна можливість насолодитися дивовижним морським пейзажем і гіпнотичним плескотом хвиль. Заклад відкритий з травня по жовтень і спеціалізується на італійській пасті, винах і морепродуктах.

 

 

Всередині цього незвичайного природного утворення вже розмістилися 2 банкетних зали, воістину чарівних своєю неймовірною атмосферою. Без сумніву, цей ресторан має свій неперевершений стиль і дизайн.

Замість стелі тут ви можете побачити справжні вапнякові склепіння і почути віддалений звук хвиль, налітаючих на камені, — відчуття від цього на кшталт побаченого дива, а в повітрі відчувається якась магія, місце ж відчувається одночасно загадковим і величчю. Між іншим, відвідування цього незвичайного грота — прерогатива не тільки нашого часу; як відомо, ходили сюди ще 300 років тому, коли місцева знать також зачарована атмосферою цього мысця, обирала його місцем для проведення вечері.

Що ж стосується інтер'єру, то невелика частка сучасного оздоблення нітрохи не погіршує це майже дике, первісне місце: підлога в ресторані зроблена з натуральної деревини, яка вносить затишок в мовчазно-горду природну кам'яну обробку.

 


Авторитетний туристичний сайт Фодор, а також найшанованіні ресторанні критики в один голос визнають його «одним із найбільш романтичних ресторанів по всій Італії».

До речі, схоже, саме в ресторані готелю Grotta Palazzese було знято кілька сцен культового фільму «Блакитна безодня» французького режисера Люка Бессона.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com