тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нова зірка інтернету: кішка з різнокольоровими очима

Знайомтеся, цього кота з Туреччини звуть Alos, йому два роки і він є власником просто неперевершених очей, які, між іншим, у нього різного кольору — один зелений, а інший небесно-блакитний...

 

 

«Незважаючи на те, що Алос трохи косоокий, його очі-найкрасивіші для мене», — каже власник кота турок Бурджу Кайнак (Burcu Kaynak).

 


У тварини явно виражена гетерохромія очей. Гетерохромія — різний колір райдужної оболонки правого і лівого ока або неоднакова забарвлення різних ділянок райдужної оболонки одного ока. Вона є результатом відносного надлишку або нестачі меланіну (пігменту). Також під гетерохромією мається на увазі різне забарвлення шкіри або волосяного покриву.

«Це не відображається негативним чином на його зір, — додає Кайнак. — Люди буквально фанатіють від Алоса,  популярність кота в соцмережах зростає з кожним днем (в його Instagram зафіксовано вже понад 20 тис. підписників), що вже тут говорити про прогулянки на вулиці...»

 

 

 


Представляем портал для владельцев кошек http://cattish.ru/, как растить, ухаживать, кормить своего домашнего любимца, какие болезни могут его подстерегать, самые свежие новости кошачьего мира.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com