тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Fujitsu показала прототип GPS-тростини для літніх людей

Часом розвиток технологій добирається до найнесподіваніших аспектів життя. Так, японська компанія Fujitsu періодично представляє на ринку гаджети, розроблені спеціально для літніх людей. Черговою новинкою в цьому напрямку стала продемонстровано цікавий концепт "розумної" багатофункціональної тростини під назвою Fujitsu New Generation Cane...

 

Отож, Fujitsu на минулорічній виставці Mobile World Congress в Барселоні представила нову інноваційну розробку - "розумну тростину" для літніх людей. Вбудований супутниковий навігатор і програма допомагають стареньким знайти дорогу додому. А ще дуже помічною буде опора для ходьбы, її можна купити в магазині UkrMedShop.ua.

Літнім людям, які відчувають труднощі із запам'ятовуванням маршрутів руху і орієнтацією в навколишньому місцевості, нова розробка японської компанією — роботизована тростина зі супутниковим навігатором — надасть неоціненну допомогу. Пристрій, що називається Next Generation Cane, розроблено для того, щоб літні люди знаходили шлях в місті по заданих маршрутах, а також моніторингу своїх життєво важливих функцій — пульсу і температури тіла. Дбайливі родичі можуть за допомогою цієї тростиною відслідковувати траєкторію руху стареньких в онлайн режимі і навіть отримувати сигнал тривоги, якщо є підозра, що з людиною щось не так.

 


Розумна тростина має інтерфейс підключення до комп'ютерної програми, за допомогою якої можна запрограмувати багато речей для тростини, в тому числі програмувати маршрути руху, які будуть відслідковуватися. Прототип пристрою, продемонстрований на виставці Mobile World Congress в Барселоні, має форму переверненої ключки для гольфу.

Варто зазначити, що технології, спрямовані на полегшення життя людей похилого віку, є одним з основних напрямків японської компанії Fujitsu, так як в Японії гостро стоїть проблема старіння населення, в країні багато людей, чий вік переступив за 65 років (20%) — це найвищий показник літніх людей у всьому світі.

Смарт-тростина може оснащуватися такими комунікаційними технологіями, як GPS, 3G і WiFi, які допомагають власнику тростини знаходити дорогу додому і синхронізувати її з домашнім комп'ютером або іншим гаджетом. Вказівка напрямку руху відображається на рукоятці тростини зеленими світлодіодами, коли людині потрібно змінити напрямки, тростина вібрує і стрілка вказує куди треба повернути. Можна запрограмувати відстеження пульсу і температуру руки, а також кількість часу, коли тростина знаходиться в лежачому положенні і скільки разів. Гаджет можна запрограмувати на виклик екстреної служби і направити їх в точку, де знаходиться власник тростини.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com