тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Карниз своїми руками з гілки дерева

Дизайн інтер'єру в стилі еко, мабуть, ніколи не втратить актуальності. Жителі великих мегаполісів з їх шаленим ритмом життя часто прагнуть створити у себе вдома острівець спокою і розслаблення, вибираючи для оформлення натуральні матеріали, природну колірну палітру і декоративні елементи, створені природою...

 

 

Штори є традиційним і, найчастіше, невід'ємним елементом дизайну приміщення, зберігають наше приватне життя від очей інших людей. Зараз на ринку представлений дуже широкий вибір як віконних завіс, так і карнизів для них. Ось, для прикладу, красиві і надійні алюмінієві карнизи представлені в інтернет магазині mirpola.kiev.ua. Можна підібрати будь-який варіант, що ідеально вписується в ваш інтер'єр, але це вимагає певних фінансових витрат.

Пропонуємо подивитися, як можна швидко, легко і без серйозних капіталовкладень зробити карниз своїми руками в екостилі. Для того, щоб виготовити власноруч таку річ, Вам знадобиться не так вже й багато інструментів і матеріалів:

- більш-менш прямі й сухі гілки дерева;

- наждачний папір; пила;

- дриль і саморізи;

- при бажанні фарба або лак для дерева;

- штори, бажано легкі і прості, з натурального матеріалу.

 


Почніть з вибору доцільних за формою і розміром міцних гілок. Очистіть їх від дрібних сучків так, щоб ви змогли одягнути штори і рухати їх по карнизу. Наждачкою можна зачистити краї карниза і його верх, щоб полегшити ковзання завіс. При бажанні можна повністю очистити гілку від кори і покрити її лаком чи пофарбувати в якийсь колір, але все ж вся принадність такого карниза — в його природності і грубуватою натуральності, з усіма слідами, залишеними комахами і погодою.

Відпиляйте від гілки дві недовгі, але досить міцні й широкі частини, прикріпіть їх саморізами до стіни. До цих деталей прикріпіть основний карниз-штангу з вже одягненою шторою. Штори можуть бути на петлях — вони підвішуються на карниз з допомогою петель, зроблених з основної тканини або будь-оздоблювальної. Завіси на зав'язках можна прив'язати до карнизу вже після його монтажу. Також штора може бути на кулісці, вона одягається безпосередньо на карниз.

Готовий карниз своїми руками можна додатково прикрасити дрібними гілочками. Такий декор вікна робить вас ближче до природи, а ваш життєвий простір — затишнішим і оригінальнішим.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com